November 06, 2013

Tartan, Cobalt, Burgundy

Jak se říká, zabila jsem tři mouchy jednou ranou a zakomponovala do svého šatníku tři trendy pro letošní podzim a zimu - vzor tartanu, kobaltově modrou a kožešinku (umělou).
Třicetiprocentních slev v FF jsem jak se patří využila a objevila následující "úlovky". Mou pozornost upoutala (asi až po půl hodině bloumání) košile, která na sobě nese velmi aktuální potisk tartanu, dále kobaltově modrý svetr ve zkrácené délce (foťák skutečnou barvu úplně nevystihnul) a nakonec kabát v burgundské barvě s umělým kožešinovým límcem. Nebudu se vykrucovat, nakonec jsem v obchodě strávila skoro hodinu, jelikož mi chyběl poradce. A jako plus jsem si užívala, že se tam v dopoledních hodinách téměř nikdo nevyskytoval :-).
Ač jsem původně neměla v plánu si kupovat nový kabát, nakonec mě "přemluvil". Kožešinový límec mi připomněl módu třicátých let, má takový svůj typickou glamour :-). A pokud by se mi límec omrzel nebo nehodil, naskýtá se jednoduché řešení - je totiž odepínací. Další body navíc si získal jednořadým zapínámí na straně a rafinovanými kapsami se zipy.
NĚCO s tartanovým vzorem jsem chtěla každopádně a tak nakonec zvítězila košile.
A vzhledem k tomu, že svetr už byl ve slevě a další sleva(!) se na něj ještě vztahovala, brala jsem ho jako parťáka do trojlístku :-) 

No comments :

Post a Comment

Thank you for all your comments!