March 03, 2014

Hat - trick

Zbožňuju pokrývky hlavy. Přes chladnější období se bez něčeho "na té části nad krkem" prostě neobejdu. A jak to tak bývá, když si konečně pořídíte něco pořádně chlupatého na tuhou zimu. Zima není. 
Tuto zimu tak byl mým nečastěji nošeným společníkem nejspíš baretek, protože mrazy se nás letos moc nedotkly (neříkám hop, protože zima ještě není u konce). A díky tomu mi ve skříni leží letos téměř nenošená, opravdu dost na hlavu upozorňující, vínová chlupatá hučka. Malá úvodní odbočka, o ní to dnes není (musela jsem si jen postěžovat, že nebyla pořádná zima, jako bych za to vlastně nebyla ráda - což ale jaksi není, no, pravda).
Dnes jde o klobouk.

Hat-Trick

Co takový klobouk? Takový klobouk vás hodí do úplně jiné dimenze odívání. Několik zásad pro nošení klobouku, na které jsem přišla během pár minut venku:
1) Nenoste klobouk, když fouká
2) Z bodu jedna vyplývají další zásady
3) Pokud patříte mezi ty ne/šťastné, kteří mají tak malou hlavu jako já, musíte si ho neustále držet
4) Při poryvech větru dochází k nepříjemnému připodobnění vašeho klobouku ke klobouku Jacka Sparowa (ne, že by nebyl Johny sexy, ale věřte mi, vy v ten moment sexy nevypadáte - viz dokumentace nezveřejněných fotografií)
5) Z toho mi vyplývá - nechat si zvětšit hlavu nebo vychytat den, kdy nebude foukat. 
Já mám jasno. Asi si koupím další.

DSC_0004

DSC_0003

DSC_0016

DSC_0017

Hat - H&M
Turtleneck - Mango
Coat - F&F
Skirt - H&M
Shoes - Baťa

No comments :

Post a Comment

Thank you for all your comments!