April 09, 2014

Les Nouvelles

Nákupní horečka za poslední dobu opět pozvolna stoupá. Není však na škodu udělat si na jaře radost novými, krásnými věcmi, které vás naladí na nové období (alespoň pro mě ne). 
Nejlepší jsou ty nákupy, které vlastně vůbec nečekáte, že se odehrají. Když třeba vyrazíte za někým, kdo vás má vlastně jen přepravit "odněkud někam" a nakonec se z toho vyklube...co? Že vlastně jdete nakupovat. Tak pak nějak takhle náhodně příjdete k novému saku, kraťasům a botům. Náhodně. Každopádně vám udělají radost, což plní účel - takže takový random shopping není vůbec na škodu. Kromě škody napáchané v peněžence, kartě, účtu, bance.
Už ne tak zcela náhodně jsme se šly podívat na HADRÁRNU VOL. IX. do kavárny Falk v Brně. Akce se konala v sklepních prostorách, takže to bylo trochu tajemné dealování oblečení, ale slečny byly moc přijemné a skvěle se nakupovalo (a smouvalo :-) ). Zamilovala jsem se do košile s mými příbuznými (e)-liškami, pořídila si basic pruhované tričko (takové se vždy hodí) a úplně propadla nádherné růžové transparentní látce! A naušnicím.

FFShoes shoes - F&F
 jacket - H&M
skirt - F&F
shorts - H&M
šatičky striped T-shirt - H&M
dress - vintage (říkala to cedulka) 
shirt with foxes - unknown
earrings - Donscha Design

DSC_0246


DSC_0251

DSC_0265

DSC_0258

DSC_0270

DSC_0282

No comments :

Post a Comment

Thank you for all your comments!