April 12, 2014

Looking for...SUNGLASSES!

 Možná znáte, jak je to hrozně nepříjemnný, když necháte sluneční brýle ležet doma - to aby se člověk do toho slunce jenom šklebil, tečou mu slzy, kýchá. A vlastně nakonec z toho sluníčka ani nemá radost. A jak jsem si tak uvědomila, nebylo by úplně na škodu si nějaké hezké brýle opatřit. 
Mám teď už jenom jedny. Jejich počet se rapidně zredukoval po loňském létě - bilance:
Jedny brýle se rozpadly (moje oblíbené, černobílé, památeční z mého prvního Rock for Peole, to mi bylo fakt líto).
Druhé jsem ztratila (sice stály jen asi 50,-, ale i tak to naštve).
Mé oblíbené zlaté - těm se totálně rozjely nožičky, takže při každém prudším pohybu mi padají z obličeje (posuďte sami, trochu nepkratické).
No a tak zbyly jen jedny, samotinké.
Zatím jsem prolezla jen internetovou nabídku, ale tohle je takový top výběr, který mě zaujal. Teď musím ještě prozkoumat obchody samotné a snad najdu nějaké vyhovující. Protože nákup brýlí pro mě není žádná výhra, spíš boj - no co, mám malou hlavu, už je to tak. Typická situace: opravdu dlouhé nožičky, které přečnívají ještě půl metru za ten prostor, kde už jako fakt uši nemám. To se stává a dost často. 
Moc moc zase frčím v pastelových barvách, takže budu koukat obzvlášť po tomto typu. Ale je možný, že nezůstane jen u jednoho kousku :-).1)Zara, 2)Reserved, 3)Reserved, 4)Mango, 5)Mango, 6)Lindex, 7)H&M, 8) H&M, 9) H&M (pořadí po řádcích, zleva doprava)

No comments :

Post a Comment

Thank you for all your comments!