April 19, 2014

L'Oréal, Syoss a Kérastase. Kdo je vítěz?

Nevím, zda se dá mluvit o vítězi, vzhledem k tomu, že každý produkt slouží k něčemu jinému. Takže mezi sebou až tak nesoupeřily v jedné kategorii. Každopádně, některé produkty mi mohou sedět více, některé méně. Pojďmě se na to podívat :-).2014-04-16 07.56.17


2014-04-16 07.52.34Tužidlo Syoss. Znáte to, když někam jedete, jdete se zabaleným kufrem na *libovolně doplňte (vlak, autobus, letadlo) a přemítáte si v hlavě, co všechno nemáte? A pak si vzpomenete "jooo, vždyť já jsem si zapomněla vzít tužidlo na vlasy!" No dobře, někdo by možná namítal, že to není taková tragédie a dá se to bez toho klidně přežít. Ne, věřte mi, s jemnými vlasy jako mám já, nedá. Takže jsem zalezla do Tesca, že si budu muset nějaké opatřit, protože jsem věděla, že jiná možnost si ho koupit už nebude. Tak jsem vyzkoušela tohle od Syossu. Vlasy se hezky foukají, jde udělat i hezký objem. Musíte ho ale nanést adekvátní množství, když to přepísknete, tak se vlasy trochu slepí. Takže když se to nepřežene, hezky to drží a vlasy jsou vzdušné. 

2014-04-16 07.51.16
Kérastase. Moje oblíbená značka. Před tímto šamponem, který je určený pro jemné vlasy, jsem měla také Kérastase zelenou řadu, ale pro vlasy poškozené. Oba mohu jen doporučit, jenže předchozí už jsem používala dlouho, vlasy si na něj zvykly (taky míváte ten problém?), tak jsem ho musela vyměnit. Po umytí jsem to byla schopná rozčesat i bez použití kondicioneru, což už se mi dlouho u žádného šamponu nestalo. 
2014-04-16 07.49.10 2014-04-16 07.54.21 na jemné vlasy a pudr na přidání objemu. Jak to tak píšu, všechno u mě souvisí s jemnými vlasy a objemem. 
Masku jsem zatím použila jen jednou, ale byla moc příjemná. Po použití byly vlasy jemné (v dobrém slova smyslu), polámaná struktura se zcelila (otázka, jestli je to zásluha masky nebo šamponu, přisuzuju to tak trochu oběma). 
Super dust je taky fajn, když máte bad hair day, trochu si ho rozetřete do dlaní a hned je to o něco lepší.
Prý objem dělá dojem. Nebo co.

No comments :

Post a Comment

Thank you for all your comments!