May 17, 2014

Back to School

Je to tady. Všem vysokoškolákům nastává období lámání chleba. A že je toho chleba občas pořádný krajíc! Pokud chcete projít do dalšího semestru, zkouškovému se bohužel nevyhnete.
***
Tenhle kolotoč mi začíná příští týden, ale z toho bochníku pořádně ukusuju už teď a trochu se dusím, jelikož musím ryhle-honem odevzdat všechny seminárky, na které jsem měla celý semestr. Jak už to tak bývá, semestr je pryč a na papíře ani čárka. 
Nahrává mi aspoň to hnusné počasí venku, takže mi to na jednu stranu nemusí být ani líto, že  musím sedět doma (jinak jsem sice ve strašněvelkýmhnusnýmstresu, že to vůbec nestihnu, ale to je vedlejší). 
Díky krásnému počasí se venku poslední dny nedalo ani fotit, tak jsme se rozhodly udělat trochu rozruchu v nákupním centru. A jak to dopadlo? Podívejte se sami :)
DSC_8858

DSC_8865

DSC_8888

Koupě těchto slippers v Zaře vůbec nelituju (mohli jste je vidět samostatně v postu tady), ba naopak! I když jsem nad nimi zpočátku váhala, líbí se mi čím dál víc. Správné boty, do kterých jen vklouznete a jdete. Pohodlné, na běhání po městě a do školy, ideál.

DSC_8884

DSC_8878

DSC_8873

Pozornost kolemjdoucích jsem si ve Vaňkovce opravdu užívala,  jelikož se někteří tvářili, jakože foťák vidí poprvé v životě (nebo co). Otáčeli se, kroutili hlavami, vrhali nevěřícné pohledy (ale občas i úsměvy). Nejvíc nás pobavil jeden pán, který se otázal "zda nám může nějak pomoct?" No nevím konkrétně s čím, ale vypadám snad jako dáma v nesnázích? :-D

DSC_8848

DSC_8889

DSC_8827


shoes, shirt - Zara
skirt - Romwe
bag - Parfois
coat - F&F
watch - Casio

7 comments :

 1. tak ti držím place! :) a outfit je skvelý, si krásna! :)

  SIMONA | LIVEINFOXWORLD.BLOGSPOT.COM

  ....

  ReplyDelete
 2. Tie topánky a kabelka sa mi nepáčia ale ostatok je perfection!!!!
  http://cosmoforest.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 3. Very creative outfit!

  www.highheelsandtutus.com

  ReplyDelete
 4. Myslím, že ty podkolenky už jsou moc, ale ta sukýnka! <3
  DAwardrobes

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!