May 07, 2014

Breakfast of champions

Dnes bych vám ráda představila své snídaňové variace. O kouzelném Mix.it už pravděpodobně většina lidí slyšela. A kdo ne, dám sem malý background o tom, co a jak (kdo už to všechno zná a všechno ví, nechť přeskočí rovnou za hvězdičku)
***
Mix.it. To je řešení pro všechny, kdo mají rádi müsli a cereálie, ale co se týče tradiční nabídky na trhu, něco jim tam chybí nebo přebývá (viz většina výrobků, kam cpou ty strašné rozinky - vím, že se to na jídlo říkat nemá, ale ble)
Na stránce Mixíku si tedy můžete vybrat cereální základ podle vašeho přání a chuti a doplnit ho o všechny možné ingredience - ovoce, oříšky, jiný druh cereálií, který není v základu, až po něco sladkého (u mě skoro všudypřítomné čokoládové hoblinky!)Navíc si můžete pro svou snídani vymyslet i jméno, abyste si to doma nepletli.
Všechno si to pěkně namixujete, zabalí vám to do krásného tubusu, abyste z toho měli ještě větší radost a přidají popisek s vaším názvem a složením. Pak si zásilku můžete buď vyzvednout na některé pobočce nebo nechat doručit až domů. 
***

DSC_0304


Proč je tedy dnes řeč o mixíku? V tom, co si do cereálií přidávám, jsem, řekla bych, docela konzervativní. Žádné velké experimenty. Vždy se snažím ale vytvořit si více variací, aby to bylo aspoň trošku různé. Nikdy u mě nesmí chybět čokoláda, ráda mám mandle nebo kešu, občas nějaké to lesní ovoce. 
Naposledy jsem ale vyzkoušela dvě věci, které jsou označené jako NOVINKY. Jedním z nich byl "bezlepkový pozob" (ano, i takové kouzelné názvy tomu dávají) a druhým z nich doplňková bílá a růžová křupavá srdíčka
Původně jsem si říkala, jak asi něco, co je označeno jako bezlepkové, může chutnat. Ale podle obrázku jsem usoudila, že to  vypadá hezky, vyzkoušíme. A neprohloupila jsem! :-D Chuťově jsou moc dobré, křupavé, i když z fotek níže můžete vidět, že cornflakes klasické a bezlepkové mají skutečně jinou strukturu. A i ty bílé pufované věcičky tomu dávají jinou chuť.
K srdíčkům. Jedna várka srdíček do várky cornflakes sice moc nebyla, občas se tam trošku ztrácela, ale na oslazení to podle mě i tak stačilo :-) Navíc se mi nezištně povedla jedna věc a to dát si tato srdíčka do zamilovaného jarního tubusu, super.
Poslední miska je moje oblíbená zobací variace, která asi nikdy neomrzí.
Variant mám vyzkoušených víc, hlavně těch základů, takže pokud byste chtěli s něčím poradit, neváhejte se zeptat.
A co dobrého snídáte vy? :-)

DSC_0287

DSC_0289

DSC_0294

DSC_0292

DSC_0291

DSC_0290

DSC_0296

DSC_0299

DSC_0300

DSC_0279


4 comments :

 1. Yummy!!! :)

  Would you like to follow each other??? :)

  NEW POST!!

  NUNCA ES DEMASIADO ROSA (BLOG)
  FACEBOOK

  ReplyDelete
  Replies
  1. Yeah, I would like :-) You can give me like on facebook as well, thx :-)

   Delete
 2. Mnam to vyzera vsetko bombovo! Tiez mam rada velke ranajky :)

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!