May 28, 2014

"ChtíčList"

Máme před sebou tři (doufám krásné) letní měsíce a můj botník a já postrádáme nějaké ploché sandálky, do kterých bych mohla seskočit, když mě omrzí podpatky. 
Představuju vám botky, které mě při brouzdání po internetu nejvíc zaujaly...otázkou je, co se ve skutečnosti objeví v obchodech - jak to tak bývá, bude to jen zlomek veškeré nabídky.
***
V kamenných prodejnách už jsem také byla, ale výběr mě zkalamal - z toho kvanta botů se mi nelíbilo skoro nic. Unavují mě ty páskové boty s tisícem kamínků nebo divnými sponami. Tím neříkám, že se k takovému stylu obuvi jednou zase nevrátím, móda se točí neustále v kruhu - to, co bylo, ovlivňuje to, co bude.
Ale momentálně mému oku a srdci nejvíce lahodí tohle:

flats
1), 2) Zara, 3) H&M, 4), 5) Zara, 6) H&M, 7) Baťa, 8) Zara

Kromě toho mě oslovily ještě dvě další "módní tendence". Jednou z nich jsou rozkošné bacpacky a druhou komplety - kraťasy-crop top. Pamatuju si, že kombinaci topu a sukně stejného vzoru jsem už nosila kdysi v dětství! Tralaaa, devadesátá again. V podstatě jsem už tehdy nosila crop-top a vůbec jsem o tom (omluvte mé desetileté já) nevěděla :).

backpacks
1) Missguided 2) Romwe 3)Balenciaga 4)Topshop

komplets
Vše Missguided

Upřímně jsem opravdu zvědavá, který z kousků si najde cestu do mé skříně - asi to bude dost o náhodě a tak jako s Popelkou - "co mi po cestě (nákupním centrem či internetem) cvrkne do nosu".

No comments :

Post a Comment

Thank you for all your comments!