May 15, 2014

Colorful jungle

Začíná mi asi nějaké divné období. Nevím, jestli je to těšením se na léto nebo nějakým náhlým zatměním mysli. Pokud otevřu svou skříň, téměř nic v ní nevidím. Tedy nic takového. Vždycky jsem k ní měla spíše odtažitý vztah, jeden čas jsem k ní možná chovala vyloženě odpor. Pořád asi netušíte, o čem mluvím. 
Řeč je o R-Ů-Ž-O-V-É.  
DSC_0420

Tento příběh začal docela nevinně. Uvažovala jsem o nějaké nové rtěnce. Přemýšlela jsem nad barvou, jakou ještě nemám (aktuální stav nude, červená, malinová). 
Hlavní požadavek však zněl: ať je to výrazné!
Narazila jsem ("náhodou") na české stránky MUA Cosmetics, kde ten týden nabízeli při objednávce nad 300 Kč poštovné zdarma. Začala jsem listovat jejich produkty a zaujalo mě toto
Mua Luxe Velvet Lip. 
Otázkou ale stále zůstávala TA barva. Co teď. Zjistila jsem však, že moje kamarádka má všechny "velvet lipy" doma. Takže po konzultaci a názorné ukázce jsem se rozhodla pro tento odstín. Criminal.
Růžová vs. JÁ: 1:0
DSC_0406


DSC_0401

K tomu jsem si ještě objednala sadu korektorů. Prostřední, který je nejsvětlejší, hezky zakryje kruhy pod očima. Zbylé dva používám ke stínování, nejtmavší nanáším nejčastěji na lícní kosti. Řekla bych: "za tu cenu celkem odpovídající výkon".
DSC_0403


DSC_0396

Případ plavky. To si tak jedete na víkend do Beskyd, do WELLNESS rezortu, kde je možné využít bazén, saunu, masáže. A co je to, co necháte doma? Jasně, plavky. 
Ovšem, váš přítel sám navrhne, že plavky přece můžete koupit, no problem. Navštívíte tedy nedaleké F&F a vybíráte. 
Kdo už jste někdy kupoval plavky, víte, že to není jen tak (tvary, vykrojení, zářezy atd.)
Po vyzkoušení čtyř prvích favoritů lezete z kabinky bez vítěze. Druhé kolo. Co tyhle? Říkáte si, že ty barvy jsou docela psycho. Ale co, za zkoušku nic nedáte. Přicházíte k údivu, když se vám plavky začnou na vás docela líbit. Celkem víc. A tak je po odsouhlasení berete.
Největší sranda ovšem přichází poté, co se vracíte na hotel a zjistíte, že všechny termíny na další den na masáže i saunu jsou? Nejsou. Na zítra vyprodáno. Obsazeno. Full house. 
Takže dilema: nechat si plavky nebo ne? Bilancujete. Vzhledem k množství vynaloženého času stráveného nad jejich vybíráním a pozitivním ohlasem z okolí říkám: ANO.
Růžová vs. JÁ: 2:0.
DSC_0412
Teď trochu méně růžově, nikoliv tedy méně optimisticky, ale stále barevně. 
Sháněla jsem nějaký crop-top na léto. Je to však jen malý kousek látky a tak se mi za něj nechtělo utrácet příliš peněz. Takže když jsem narazila na tyto dva v H&M, měla jsem radost. Epic weekend mě přišel na 129,- a druhý s tropickým vzorem (opět v detailech trocha růžové!)stál 199,-. Otázkou je, jaká bude jejich kvalita, jestli se brzy nezačnou rozpadat, ale pevně doufám, že nikoliv. 
Růžová vs. JÁ: 3:1
DSC_0413


DSC_0419

Mým posledním letním objevem těchto dní se stal jablečný Cider Kingswood. Pasuji ho na skvělého společníka na letní party! Pila jsem ho poprvé o víkendu v Čeladné a říkám mňam. Není příliš sladký, zároveň příjemně nahořklý, je dobré ho podávat pořádně vychlazený a s ledem. 
Při pohledu na propršený dnešek, už se nemůžu dočkat léta a na ty epické víkendy. Cheers.

DSC_0379


DSC_0422


DSC_0424

8 comments :

 1. Dřív jsem to měla s růžovou podobně. Nic růžového jsem neměla a teď mi ta barva nějak chybí. Já teď čekám na nové plavky, ale spíš bych řekla, že jsou v lososové barvě.
  Zajímalo by mě, jak vypadá ta rtěnka na rtech :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. rtěnka se určitě objeví v nějakém outfit postu :)

   Delete
 2. já to mám s barvami taky tak :D a plavky bych si nechala i kdyby měly mou nejméně oblíbenou barvu, protože hledání těch pravých je na století :D a ten květovaný top je krásný :)))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Děkuji, s těmi plavkami to fakt někdy není sranda :-D :)

   Delete
 3. Ta trika jsou boží!! :) Už se těším, až tě v nich budu fotit, hlavně v tom květovaném! :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Taktéž se těším, snad bude brzo počasí! :-)

   Delete
 4. Skvělá crop-top :3

  zvu tě k nám na blog http://nikiandsuzi.blogspot.cz/ :))

  ReplyDelete
 5. Všechno, co sis koupila je úžasný :D Jako fakt, chtěla jsem napsat: Hezká rtěnka, ale pak mi došlo, že i plavky jsou super a pak, že vlastně i crop topy :))

  Jinak u nás na blogu je stále giveaway, tak se mrkněte :)

  http://adelaandtessie.blogspot.cz/2014/05/giveaway.html

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!