May 08, 2014

Shades of White

Existuje vůbec něco jako odstíny bílé? Vzorníky jsou různé. Klasická bílá, slonová kost, perlově bílá, dokonce prý existuje i něco jako dopravně bílá! A pak tedy, aby bílá bílou byla, vyznejte se v tom. 
Každopádně, už mě trochu začínalo štvát, jak jsem se celou zimu těšila na jaro, jak konečně zahodím ty tmavé barvy, začnu nosit něco veselejšího. A pořád to ne a ne plnit! 
Podle mě je to jen takové psychické uklidňování během chladného období, abychom se měli na co těšit, uspokojujeme tím mozek a dáváme mu signály "neboj přijde něco lepšího než je hnusná břečka na silnici a ty si pak budeš moct vzít ty bílé kalhoty"
***
Proto jsem se dnes rozhodla zahalit se do bílé od hlavy až k patě. Takový malý protest proti šedi v ulicích. A mělo to, řekněme, úspěch. Jeden pán se mě totiž zeptal, jestli jdu na svatbu. V duchu jsem si říkala "jasně, na svou vlastní!" 

DSC_8537


DSC_8520

DSC_8545

DSC_8526

DSC_8512


DSC_8548

DSC_8507

DSC_8556

DSC_8551
Při chystání na post jsem zjistila, že toto psaníčko a sluneční brýle, mají stejný květinový potisk :-) Samozřejmě, kdybych si něco stejně k sobě ladícího chtěla koupit záměrně, možná se mi to nikdy nepovede :-D
DSC_8513
shoes - F&F
jeans, clutch, blazer - H&M
sweater - Zara
sunglasses - Gate

photo: Magda Hájková Photography

9 comments :

 1. To vypadá fakt dobře :) hlavně ty boty miluju, mám je taky a jsou nejlepší :D ale na celobílý outfit bych si asi ještě netroufla :)
  Moc se mi tvůj blog líbí, nechtěla by ses vzájemně sledovat?
  www.dombydom.blogspot.cz

  ReplyDelete
 2. Super! Vybrala jsi perfektní prostředí, skvěle v něm tvůj outfit vynikne ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. díky, trochu jsme se bály, aby to spíš nespývalo :-)

   Delete
 3. Vypadá to dobře, moc se mi to líbí :-) Zvolila si i právě odstíny bílé tak, aby jsi nebyla úplně jako holubice (to není nic ve zlém) Já bych se snad sama od sebe do něčeho takového nepustila, právě v té ,,šedi" jsem skoro pořád :-)
  Navštiv a ohodnoť i můj blog který právě rozjíždím www.bokattyna.blog.cz Budu ráda za každý komentář, děkuji :-)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Díky za komentář, na tvůj blog se taky podívám :-)

   Delete
 4. na mě je té bílé až trochu moc, nechal bych spodek, protože ty kalhoty a lodičky se mi moc líbí a vršek bych oblékl do barevna. decentně samozřejmě. :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. jasně, bílé je tam hodně, ale snažila jsem se zkombinovat různé meteriály - svetr s výšivkou na transparentním podkladu, doplněné barevným psaníčkem, brýlemi, rtěnkou...o barevném vršku jsem taky uvažovala, ale chtěla jsem to zkusit takhle, jelikož jsem na sobě skoro celobílý outfit ještě nikdy neměla :)

   Delete

Thank you for all your comments!