June 18, 2014

Backpack and The Nurse

Dnes je v hlavní roli bílý backpack, který jsem si objednala z Asosu. Musím říct, že ho teď s sebou tahám všude a to z těchto důvodů:
1) Vleze se do něj hrozně moc věcí, ač se to nezdá 
2) Je bílý a na bílé teď celkově ujíždím,
3) Vždycky, když chci vymyslet nějakou jinou variantu, skončím nakonec zase u něj 
4) Trochu v posledních dnech nestíhám, takže když už v něm mám ty věci jednou nandané z předchozího dne, nechtějí se mi přendávat :-D  
5) Mít po hodně dlouhé době zase volné ruce, tedy nemít v nich kabelku, je zvláštní pocit...který si napůl užívám, na půl jsem z toho trochu nervózní, že mě někdo okrade...

DSC_0320

DSC_0256

DSC_0275

Tento den jsme si užívali krásné slunečné odpoledne, i když velký teplo se moc nerozdávalo. Večer jsme šli na ohňostroj na brněnskou přehradu, takže jsem si musela vzít dostatek vrstev...a stejně jsem nakonec zamrzala! Nenapravitelný případ, můj termoregulační systém.
V noci jsem potom ve městě potkala nějakýho dredařsky vyhlížejícího týpka, který se mě při míjení zeptal, jestli jsem sestřička z nemocnice. Móda, no.

DSC_0253

DSC_0215

DSC_0281

Jinak k doručení balíčku z Asosu. Byla jsem trošku v rozpacích, jelikož jejich systém track and trace mi nechtěl ukázat, kde se zásilka nachází. Datum dodání mi bylo sděleno v e-mailu na desátého nebo dříve. Takže když se do té doby nic nedělo, jedenáctého už jsem netrpělivě běžela na poštu, jestli tam na mě náhodou nečeká. Nečekal.
Tak jsem se rozhodla ještě vydržet. Druhý den mi bylo z pošty vzkázáno, že mi něco přišlo, ale je to nějak poničené, takže si pro to musím jít, osobně. 
S hrůzou v očích jsem šla na výdejnu, abych zjistila, jak je to zlé. No, krabice byla dost pomačkaná, občas někde natrhlá, ale batůžku uvnitř nic nebylo. Oddechla jsem si, ale i tak jsem se nad tím musela zamyslet - kdo za to může? Asos nebo naše skvělá Česká pošta?

DSC_0223

DSC_0248
backpack: Asos
coat: Sheinside
shoes: Baťa
jeans: H&M
T-shirt: H&M
sunnnies: CCC
Cat-eye necklace: H&M

photo: My sister

1 comment :

  1. Bílá je na léto nejlepší barva, ale ten tvůj baby blue kabátek je taky božský!! :-) Z asosu chodí ty balíčky v hrozném stavu, zrovna tenhle týden jsem měla zásilku taky celou pomačkanou, ale obsah byl v pořádku.. a s tím, že nejde balík sledovat mi celkem štvou, loni se mi takhle zpozdily boty skoro o měsíc a netušila jsem zda vůbec dorazí a nikdo mi nedokázal říci pod jakým číslem bych mohla zkusit zásilku vypátrat..

    ReplyDelete

Thank you for all your comments!