June 05, 2014

Foxes

Tenhle den byl naprosto bezkonkurenční. Spala jsem 4 hodiny, proběhla se ve slejváku s igelitovým pytlíkem na hlavě a pak čekala 6 hodin na to, abych se mohla vyfotit. Vypadám ještě celkem ok, ne?
***
Dneska bych vám chtěla představit svoje lišky. 
Co jiného pro EEE-lišku, že. Hlavně ne "what does the fox say", please.

DSC_0022

Jakmile jsem začala psát tento článek a přemýšlela o liškách, okamžitě se mi vybavil ten hit. Ta píseň. Na youtube přes 417 milionů zhlédnutí. Really? Pokud se nemělo jednat o recesi, která měla demonstrovat, že zpívat můžete opravdu o každé hovadině (pardon), tak jsem nepochopila význam. Dle mého jediné rozumné vysvětlení. 
Navíc, když se mi hned jako druhý odkaz na youtube zjeví desetihodinová verze. To asi aby LSD dostalo jiný rozměr?
***
Raději zpátky k mým liškám. Džínovinu a fake leather už jsem vám jednou ukazovala, dneska jsem ji doplnila ještě o třetí typ materiálu, kterým transparentní halenka s potiskem. Další tip na to, jak nosit koženkovou sukni. Oproti kombinaci s riflovou košilí se jedná o odlehčenější variantu, vhodnou na teplejší dny. Halenka je totiž tenká a z chladivého materiálu. Bunda je už jen pojistkou, kterou můžete odhodit, když je vám teplo. Nebo ji jako já dneska použít místo deštníku. 
***
Ač se to na první pohled nemusí zdát, koženková sukně je velice variabilní kousek. Kromě zmiňovaných dvou kombinací jsou zde i další  - s klasickou košilí, krajkou, basic tričkem, sakem. Obměňovat lze samozřejmě i boty, záleží na příležitosti a ročním období. Mě nejvíce oslovují loafers, sandálky (s širším podpatkem nebo ploché), oxfordky, v zimě také kotníková obuv.
Určitě se s touto sukní nevidíte na blogu naposled a je možné, že ji i v budoucnu zařadím do připravované rubriky how to wear.
DSC_0014

DSC_0007

DSC_0011

DSC_0044

DSC_0037

DSC_0027

Jedním z mých posledních "kupů" je tento řetízek s přívěskem ve tvaru "cat eye" brýlí. S těmi slunečními se celkem doplňuje :)

DSC_0047

DSC_0055
foto: My sister

skirt - Romwe
bag - Parfois
shoes - Zara
jacket - Stradivarius
shirt - Hadrárna
necklace - H&M
watch - Casio

DSC_0001

A jedna bonusová z našeho oblíbeného podniku v Brně, kde připravují skvělé těstoviny. Cattani.1 comment :

  1. Brno ♥
    Ta košile je hrozně roztomiloučká, úplně jsem si vzpomněla na Budulínka :))

    ReplyDelete

Thank you for all your comments!