June 23, 2014

Give me a Ride

Po malé odmlce jsme si udělaly čas nafotit nový outfit post s Magdou :)
Sluníčko jemně pronikající mezi stromy, dvacet ve stínu, jemný vánek, tomu se říká počasí na míru. Když si jen tak můžete vyjít s odhalenýma nohama a v topu, ale současně nejste celá nesvá z toho, že se začínáte pomalu vařit ve vlastní šťávě a váš vzhled i oblečení se stává nevábným...jo, nic takového se dneska nedělo.
***
A tak když už bylo dneska tak hezky, tak jsem si po delší době opět zkusila řídit auto...no, zkusila, řidičák vlastním už několik let (raději nebudu přepočítavat mnou ujetou vzdálenost na jeden rok, bylo by to asi dost směšné)...ale každopádně jsem zjistila, že tak hrozné to není a podle zkušeného oka mého doprovodu mi to dokonce šlo...ještě se naučit používat meziplyny a budeme se asi tetelit blahem...já, auto, i přítel.
***
Dneska mám na sobě novou sukýnku objednanou z portálu Sheinside (joo, té barvě jsem nemohla odolat) a brýle koupené na Márketu módy, o kterém jsem psala tady. Jsou značky LoveMusic, takže doufám, že vyrazíme letos i na nějaký Music festival, abych je tam mohla provětrat. Hezké pondělí!

DSC_4056

DSC_4050

DSC_4065

DSC_4072-2

DSC_4058

DSC_4063

DSC_4072

Crop-top - H&M
Skirt - Sheinside
Bag - F&F
Shoes - Mango
Sunnies - LoveMusic
Watch - Storm

3 comments :

  1. Ta sukně se mi strašně moc líbí! Skvělá barva a střih, moc ti to sluší :)
    www.dombydom.blogspot.cz

    ReplyDelete
  2. Ta sukně má krásnou barvu a na to, že je ze sheinside vypadá i dost luxusně :-)

    ReplyDelete

Thank you for all your comments!