June 03, 2014

Pieces of May

Sice už máme dneska třetí červnový den, ale i tak si ještě zopákneme, co se vlastně dělo všechno v květnu. A že to byl docela hezký měsíc :-)
PicMonkey Collage1
Hned první květnový den jsme jeli na výlet do Lednice. První moment byl překvapení, kolik lidí se tam hemžilo, ale tuto lehkou frustraci vystřídalo obrovské nadšení z autíček značky Porsche! Od té doby nemluvíme o ničem jiném, než jak si snad jednou takové taky pořídíme. Sice velikost kufru je tak akorát na malou kabelku, ale co. To není podstatné! Na převážení nákupů bude Transit :-D.

PicMonkey Collage2
1) Druhého května jsme vyrazili na studentský Majáles v Brně. Zvolila jsme pohodlný outfit, riflovou košili s vyšívkou (úlovek za 150,-), plátěné tenisky s proužky, pasové kraťasy, na které nedám dopustit (vše HM, by the way). Bohužel tento ohoz stejně večer skončil pod bundou přítele, jelikož jsem myslela, že umrznu. Aneb podceňovat jarní večery se nevyplácí.
2) Nakoupila jsem nové zásoby Biodermy. Poprvé jsem vyzkoušela Sébium AKN Fluid a jsem s ním moc spokojená - i když mám večer pokožku nějak podrážděnou, objeví se na ní pupínek (nebo si do tváře nenechavě "ryju"), natřu to jemně tímto Fluidem a do rána je pokožka vyhlazenější a zacelenější.
3) Když se v posilovně necvičí, tak zrcadlo aspoň poslouží k vyfocení outfitu :-D

PicMonkey Collage3
1) Kalhoty z Manga, tento trend "kostky" se mi moc líbí.
2)Botky lahodící více mému oku než noze.
3) Details of this outfit.

PicMonkey Collage4
Takhle nějak snídám, obědvám a večeřím (někdy) :)
PicMonkey Collage5
Užívala jsem si nádherný pobyt v Beskydech. Zkuste také objevovat krásy Česka, je to super! Vtipné bylo, že týden potom, co jsem stála na vrcholku Lysé hory a slunce mi spálilo pěšinku (fakt), tak na stejném místě sněžilo. Tomu říkám "vychytat ten správný víkend" :)
PicMonkey Collage6
1) Outfit of some day
2) Zámecká čokoládovna v Kroměříži mě rozhodně nenechala chladnou :-D
3) V Brně na České otevřeli novou prodejnu Mango (a ještě Reserved, Mohito a Deichmann)
PicMonkey Collage7
Mirror Outfits
PicMonkey Collage8
2) Přehlídka Louis Vuitton online
3) New baby blue coat
PicMonkey Collage9
1) Breakfast with my favourite Owls
3) Okurková limonáda
PicMonkey Collage10
Sweet, sweet time :)

Co hezkého přinesl květen vám? :)

No comments :

Post a Comment

Thank you for all your comments!