June 16, 2014

Tržili jsme na Trhu Módy

Dnes mám pro vás malý report z Trhu módy a bydlení, který se konal v pátek a v sobotu v Brně na Semilassu. Bohužel jsme se tam zastavili na poslední chvíli, hodinu před zavíračkou, takže někteří prodejci své věci už pomalu balili. To mě ale neodradilo od toho, abych si něco i tak neodnesla....na památku, že jo!

DSC_0181


Stánek Love Music. Vždycky, když začnou prázdniny, naladím se tak nějak festiválkově a hned bych skupovala všechny ty naušničky se zvířátky, různými nápisy, obrázky a tak. Nakonec jsem se přes všechny mazlíčky, kteří za náušnice položili svůj život, přenesla...a koupila si naušnice jiné. Uvidíte určitě v některém z dalších postů :)
Značka kromě roztomilých naučnic všeho druhu nabízí různé diáře, slunční brýle (taky jsem jedny "zabavila"), tašky, vinylové desky proměněné v hodiny, trička a mnoho dalších výrobků. Mají také svůj internetový obchodu i kamennou pobočku, v Brně na Pekařské. 

DSC_0173

DSC_0174

DSC_0175

DSC_0177

DSC_0178

DSC_0179

DSC_0185

DSC_0191

Šatičky ala zlatá padesátá! Ty labutě mě tak okouzlily, ó můj bože...bohužel, tolik peněz na nákupy jsem s sebou neměla, tak snad někdy příště. Kdo by se aspoň občas nechtěl proměnit v tu dámu, já teda jo.

DSC_0192

DSC_0193

DSC_0194

A tento deštník. Koukněte pořádně na ten tvar. Je zde, dámy a pánové, storm umbrella! V přední části je jakoby useknutý, to aby se vám do něj neopíral vítr, který by vám ho mohl otočit a do zadu je zase prodloužený, aby vám nepršelo na záda :) Testovaný u turbíny!

DSC_0196

DSC_0198

Různě tvarované vinylové desky, ozdoba každé domácnosti i bytu.

DSC_0207

Nakoupeno, spokojenost a odcházíme...
...zítra se můžete ještě těšit na fotky outfitu, který jsme nafotily po této akci! Hezký zbytek pondělka :)

Photo: My Sister

3 comments :

  1. Love music je srašně fajn, koupila jsem si od nich zápisníček, ale je mi líto do něj psát, už rok ho schraňuji.
    A v sobotu jsem Tě viděla, na Masaryčce asi okolo jedné hodiny ranní, někdo od vás si dával asi pizzu u turků :D

    ReplyDelete
  2. Tam jsme byli, to je pravda! :D Jeli jsme zrovna z ohňostrojů z přehrady...:)

    ReplyDelete

Thank you for all your comments!