July 03, 2014

Different Game

Tak o co se dneska hraje? 
Sledujete Mistrovství světa ve fotbale v Brazílii? Nebo Wimbledon? Oba dva tyhle sportovní svátky právě teď běží. A já jako fanynka sportu téměř všeho druhu to sleduju taky. Na tom není nic tak divného, kouká se (dle mého hrubého odhadu) asi hodně lidí. Lidí. Statisticky asi víc mužů, I guess.
Takže teoretický sen každého (muže): žena uchopí ovladač, probliká prvních pět programů na své televizi a na nich je (kromě zpravodajské čtyřiadvacítky), na všech sport. Sen? Ne, u mě realita
***
Ovšem od teorie k praxi. Protiklady se přitahují a já nejsem výjimkou. Protože můj (muž) mi při přepínání na onu sportovní událost, konající se jednou za čtyři roky, ruce nelíbá. On trpí. Nejde o žádného antisportovce, ale nepotřebuje se na to dívat v televizi. Ok.
***
Ovšem, od jeho prvního nenávistného pohledu na zelený trávník na obrazovce, jsme se postupně dopracovali až k několika minutám trvajícímu nepřerušenému přenosu. My game. 
Já jsem si zase zvykla sledovat pravidelně Top Gear, smát se lidem v Autosalonu nebo obdivovat blázny projíždějící Trabantem Afriku. His game.
Jo, a tak nějak se to myslím hraje. Our game. 

DSC_5099
DSC_5087

Co se týče outfitu, tak mám na sobě dva nové úlovky ze slev - mikču a boty z H&M. Na mikině mě hrozně baví kombinace kytek a toho obrovského čísla. Navíc číslo 8 bylo vždycky moje šťastné, takže o to lepší! Byla slevněná z 699,- na 350,-...a řekněme si to narovinu, původní částku bych za mikinu asi nikdy neutratila :-D.
Boty byly slevněné na 400,-, což mi přijde jako fér cena. Původně jsem nad nimi trochu váhala (protože se mi líbily jiné - bohužel neměli velikost), ale jsou pohodlné a zdají se i "univerzální" (už mám vymyšlených x dalších kombinací :D), takže bych řekla, že si jich užiju dost a dost! :)

DSC_5102

DSC_5108

DSC_5093

DSC_5090

Shoes - H&M
Sweatshirt - H&M
Skirt - H&M
Sunnies - H&M
Backpack - Asos

3 comments :

Thank you for all your comments!