July 13, 2014

Hollywood and Gatsby

Kulmování vlasů na parkovišti, líčení na lavečce v parku, styling nabalenej do tašek a následné převlíkání se za nejbližsím keřem. Výsledek vidíte níže. I takhle totiž může vypadat focení, řekla bych se slušným výsledkem a bonusem navíc - hlavně se u toho dobře bavit :) 
S jednou z fotek se účastníme soutěže Fashion Challenge, takže jestli se vám výsledek líbí, podpořte nás hlasem! Děkujeme :)

DSC_5603

DSC_5663

Hlavním námětem byla inspirace Hollywoodskými ikonami, konkrétně filmem Great Gatsby. Nesnažily jsme se ho však "parodovat", aby to vypadalo, jako kdybychom na sobě měly kostýmy z té doby. Jen jsme vzaly některé prvky a snažily se je zakomponovat do dnešní módy, která je běžně nositelná. Fotky jsme nafotily na zámku ve Slavkově u Brna, který se ukázal jako perfektní lokace!
***
Moc bych chtěla poděkovat skvělému týmu, který jsme s sebou měly. Fotografovala Magda Hájková, kterou už znáte z mých dřívějších postů.
O make-up se postarala Klára Nejezchlebová, která ráda zkoumá nové techniky, jak líčit a také česat. Má krásnou sbírku malovátek všeho druhu :)
Asistenci si připisuje její sestra, Lucie Nejezchlebová.
Nakonec nesmím zapomenout na druhou modelku a tou mou sestřičku Lenku, která mě na blog taky občas fotí, tentokrát si ale zapózovala se mnou.
A z focení se můžete těšit ještě na další výstup, protože fotek se nám povedlo opravdu hodně :)

DSC_5610

DSC_5615

DSC_5668

DSC_5683

DSC_5671

DSC_5641

DSC_5618

DSC_5601

Eliška:
shoes - F&F, skirt - Bershka, bag - F&F, pleated bouse - H&M
Lenka:
shoes - Humanic, dress - Pull&Bear, faux fur - H&M

3 comments :

  1. super vyzeraju tie fotky a z modrych topanok som uplne unesena :)

    ReplyDelete
  2. Ty fotky jsou vážně povedené. Ta kožešina a ten plisovaný to skvěle sedí k atmosféře. (y)
    PS: Převlékaní za keřem z focení taky známe. :DDD

    ReplyDelete

Thank you for all your comments!