July 17, 2014

Minimal

Dneska mám na sobě vskutku minimum věcí. Někdy to v ty horký letní dny stačí, člověk toho na sebe nechce moc věšet, aby se teplota ještě víc nezvyšovala. Tak nějak uměle, když se to  teplo pomalu nabalí a pak se nějakou reakcí dostává do těla. A všechno uvnitř se vaří, zaživa. Jo, dneska bylo fakt horko. Ale léto miluju!
***
 V tomto postu je taky malé new-in - tyhle sandálky jsou moje sandálky number one pro toto léto! Koupila jsem je v Mohitu, ve slevě, za hezkých 449,- :) K nim jsem vytáhla trochu zapomenutou tašku z F&F, která podle mě barevně hezky outfit rozbila, ale i tak jsem se držela minimalismu. A zlaté doplňky u mě stále hrají prim!
***
Nejsem ale jen v nějakém fashion vakuu - nemůžu opomenout věci, které se dějí kolem nás. Dnešní datum 17.7. 2014 - jakoby sedmičky neměly nést to pomyslné štěstí, které se jim přisuzuje. 
První ranní zpráva - Zpěvák Michal Hrůza je v těžkém stavu v nemocnici a bojuje o život.
 Odpoledne - více než 300 lidí dnes zahynulo při zřícení letadla na Ukrajině. Zřejmě bylo sestřeleno jednou ze stran rusko-ukrajinského konfliktu. Co to bude znamenat dál? 
Pokud možno, hezký zbytek dne.

image
image

image

image

image

image

image
Dress - H&M
Sunnies - LoveMusic
Shoes - Mohito
Bag - F&F

Photo: My sister

4 comments :

 1. ty sandálky jsou úplně úžasný! a červená ti moc sluší :)) jinak to dneska teda taky moc nechápu, že si tam ti ukrajinci a rusi nedají prostě pokoj konečně, že pořád někde někdo potřebuje vyvolávat takový rozpory.. ale ono to tak bude asi pořád, vždycky to tak bylo :/

  ReplyDelete
 2. Ty šaty jsou krásné a o sandálkách nemluvě. Prostě v jednoduchosti je krása :). Smutné zprávy hrají bohužel vždycky prim a škoda, že ty veselé se omezují a pak to tak vypadá :/....

  ReplyDelete
 3. Ta červená ti hrozně moc sluší!! :-) Jinak včerejšek byl opravdu bohatý na špatné zprávy, já sama jsem i přes hezké počasí měla odpoledne takové záchvaty úzkosti, no nevím co to znamená.., ale maminka moje měla narozeniny a večerní oslava se vydařila.

  kraskadne.blogspot.cz

  ReplyDelete
 4. Děkuji vám za hezké komentáře :) člověk si musí dělat radost drobnostmi, jinak by se z toho negativna okolo musel zbláznit...snad se situace uklidní a podaří se ji nějak vyřešit, i když nevím jak..v tomto jsem docela pesimista...a nebo realista? nevím...

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!