August 19, 2014

FALL

Fall inspo

S poklesem venkovních teplot mi nezbývá nic jiného, než začít přemýšlet nad podzimem. 
Půlka srpna je za námi, za měsíc už mi(nám) startuje škola a sluníčko vystřídal déšť. Také proto se poohlížím, s čím bych ráda vstoupila do podzimní sezony 2014.
***
Jedná se ve velké míře opravdu o inspiraci, protože na peněženku od Miu Miu zatím peníze nemám, ale ráda bych třeba našla podobnou, avšak za zlomek ceny :)
***

Jeans
Rifle jsem asi tak před dvěma lety opustila (úplně). Začala jsem nosit sukně, oblíbila jsem si pasové kraťásky, když už, tak nosím spíše kalhoty - jaquard. Nejvíce se jeanům blíží moje bílé slim. V riflích jdu akorát tak se psem :-D.
Následující sezonu bych se však k těm modrým ráda vrátila. Koukat se budu jak po klasických slim, tak i po boyfriend - slim, snesla bych i pár natržení nebo děr.

Treanchcoat
Hledat budu co nejjednodušší, maximálně dvouřadý, bez zbytečných přesek, které mě jen rozčilují. Délka ideálně po kolena, v béžové barvě. Investuji do klasiky.

Hat
Začínám být ujetá na klobouky. Po velkém letním, který jste mohli vidět v předešlém postu, se chystám koupit si nějaký i na podzim/zimu. Nejraději bych si pořídila barevný.

IPhone Case
Krytů na mobil není nikdy dost. Jsou to vlastně takové šatičky pro přístroj, které můžete přizpůsobit i vlastnímu outfitu. Na Ebay se dají pořídit za minimální ceny, takže asi hurá na to. 
Poslední době podléhám hlavně trendu mramoru.

IPad Case
A nezůstávám jen u mobilního zařízení. Každá elektronika chce to svoje. Momentálně hledám ideální smart case - tedy obal, který má pevný zadní kryt (proti poškrábání), a horní část skládací - po jejím zvednutí se IPad probudí (rozsvítí se mu obrazovka). Následně se tato část dá použít jako stojánek.

Wallet
Nová peněženka. Pokud možno, chtěla bych nějakou menších rozměrů - mám větší od Guess, do které se vleze opravdu všechno, ale pokud ji pořádně naplním, stahuje mě to i s kabelkou k zemi :-D (navíc když si do školy nesu ještě nějaké jídlo, pití, knížku, IPad...znáte to).
A jedna stará menší, kterou momentálně používám, ta už se pomalu rozpadá - a docela se stydím s ní chodit :-D. Je to tedy must have s velkým M.

Aaaa. Nákupní shon může začít.

Po čem toužíte vy? :)

3 comments :

 1. trench coat je moja posledna "vychytavka" uz mam jeden na ceste :-D

  ReplyDelete
 2. Loving the trench coats, and the hats are perfect for fall!! X

  ReplyDelete
 3. Já si trench coat taky planuji koupit ale nenarazila jsem na zadny co by se mi libil ..


  Můj blog YOKO NGUYEN BLOG

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!