September 17, 2014

LITTLE NEW IN

Konečně jsem se dokopala a začala jsem něco dělat! Mám za sebou první hodinu pilates a vkládám do toho velké naděje, že by mi to mohlo dopomoct od mého věčného bolení zad. Máte někdo zkušenost? :) Kromě tohoto slavnostního počinu (zahájení cvičení) píšu dneska o mých poslednách úlovcích/nutnostech, které jsem si pořídila v pondělí. A váže se to právě i ke zmiňovanému cvičení.

image

NEWIN2

Začneme u prstýnků. Tyto jsou z HM a ulovila jsem je ve slevovém koutku v Avion shopping parku v Brně. Za 30 Kč jsem je tam prostě nemohla nechat :-D (i když ne všechny využiju, protože mám moc úzké prstíky)

NEWIN4

Nákrčník je také z HM z Avionu (na jiných prodejnách jsem ho neviděla). Zaujala mě jeho struktura (takovýchto produktů najdete v HM podzimní kolekci více). Myslím si, že je to vcelku univerzální kousek, který využiju jak na podzim, tak v zimě. Navíc za 349,-, což se mi nezdálo tak hrozné :) (šály například v Zaře nebo Mangu jsou běžně k vidění za 600,- - i když jsou samozřejmě hezké, to nepopírám :D. Ale na takovou investici se zatím "necítím").

NEWIN3

A teď k výše zmiňovanému cvičení - rozhodla jsem se chodit na hodiny pilates. Zakoupila jsem si balíček přes Centrum univerzitního sportu na Masarykově univerzitě - máme zde možnost chodit na placený tělocvik. Balíček stál krásných 600,- a je na 12 lekcí (jedna týdně). Takovouto cenu byste marně hledali v jakémkoli studiu. 
A když už jsem se rozhodla se do toho cvičení pustit, tak pořádně! Zajela jsem si koupit do Sportisima v Avionu podložku na cvičení - našla jsem si ji přes internet na stránkách obchodu - byla slevněná na 199,-. V ceně byl ještě popruh, který vidíte na fotce, takže se dá nosit i v ruce či přes rameno. Za dvě stovky, pro mě super.
A když už jsem byla v tom, rozhlédla jsem se v FF po něčem na sebe - skončila jsem v těchto legínách, které jsou na těle opravdu příjemné - nikde nic netáhne, netlačí. Vlastně si v nich připadám trochu jako nahá, je to taková druhá kůže :D. Cena: 329,-

Co vy? Jak jste na tom s pohybem, se cvičením? Také máte milion předsevzetí a než se opravdu odhodláte k akci, trvá to věčnost? :-D

newIN1

1 comment :

  1. Já většinou u ničeho moc nevydržím :D snažím se pravidelně běhat, občas bazén, jóga a tu si ráda zacvičím i doma :-) Akorát teď jsem v zahraničí a chci si i tady nějakou jógamatku/ podložku pořídit :-)

    ReplyDelete

Thank you for all your comments!