September 27, 2014

CASUAL AIESEC

Prvních čtrnáct dnů ve škole je za mnou a zatím se to zdá být více než hektické! Ne, že by mi to vadilo, nasadila jsem tempo a pořád mám co dělat, za což jsem ráda, rozhodně se nenudím. 
Škola, práce, práce a AIESEC. 
Znáte vůbec Aiesec? 
Pracuji (mimo jiné) ve studentské organizaci AIESEC. Nechci dělat reklamu, ale jestli je tady někdo, kdo tohle čte a studuje v Brně na vysoké škole, můžete zbystřit :-D Jestli si myslíte, že jen titul vám po škole nebude stačit a chtěli byste si vyzkoušet i nějakou tu praxi, mohlo by to být něco pro vás. 
Zrovna nabíráme nové členy, čehož jsem i já součástí. Tento semestr se budu činit v oblasti PR a Marketingu a jsem zvědavá na výzvy, které přede mnou stojí :) Jednou z nich je to, že už brzy si budu mezi nováčky vybírat lidi do svého týmu :)
Studenti se u nás můžou uplatnit v různých oblastech - jsou to human resources, administration, marketing a business. Kdyby vás něco z toho zajímalo klikněte pro více info sem
Jen sedět v lavicích dneska už nestačí a každá praxe se cení :) 
A moc neváhejte, přihlašovat se můžete jen do půlnoci 28. září.

Jste vy v nějaké studentské organizaci? Jaké máte zkušenosti?
***
A co outfit? Dneska je to čistě casual, bez doplňků, i náušnice jsem nechala doma. Jen výrazná rtěnka postačí. Jo a kdo nesledujete můj instatní gram (tady), tak jsem se nechala zase zastřihnout, nějak mě to krátkovlasé období chytlo a nemíním to nechat jen tak dorůst. 

Najdou se tu nějací zarytí odpůrci krátkých vlasů u něžného pohlaví? 

image


image

image

image

image

image

image

photos: my sister

5 comments :

Thank you for all your comments!