October 14, 2014

INSPIRATION OF THE WEEK n°41

Časová koordinace mi poslední dva týdny dává hodně zabrat. Momentálně za mé nestíhání nemůže ani tak prokrastinace (jako u většiny populace obvykle), ale to, že mám opravdu hodně práce! A ta mi bere všechen můj čas. Musela jsem sestavit žebříček alias "kam dřív skočit". A blog, jako můj koníček, padnul až na poslední místo na seznamu. Navíc, když se relativně uvolní čas něco nafotit, pracuje na oplátku moje milovaná sestřička. Tudíž se momentálně dost míjíme. A mě to mrzí. Chci fotit, chci psát, chci nafouknot den na 48 hodin, chci mít čas sejít se seznámými na oběd, dát si vklidu dortíček a čaj a chci a chci...toho asi hodně :-D
Přestanu říkat chci a začnu brzy zase realizovat, doufám.

Kromě bedny plné stížností pro vás mám malou inspiraci - blog s názvem Et Pourqoui Pas Coline. Slečna, jak název napovídá, je Francouzka, která má stránku plnou zajímavých a krásně zpracovaných videí! Bohužel nebo bohudík, jsou v jejím mateřském jazyce. Zda je to výhoda nebo ne, to už je k vašemu individuálnímu posouzení. Já z frániny maturovala, takže pro mě je to velké plus, slyšet někoho mluvit (zase po letech :-D). Navíc rodilého mluvčího v přirozeném prostředí. Rozhodně lepší než tupě namluvené nahrávky na CD.
Profitez-en!

1 comment :

  1. Jo, to chápu, že si ráda francouzštinu procvičíš, já můžu mrknout jen na videa :-) A snad se Ti povede si brzy najít čas na všechny své záliby :-) Já tenhle týden mám celý volný, tak jsem si říkala kolik toho stihnu, ale nakonec nestíhám ani zdaleka všechno..

    ReplyDelete

Thank you for all your comments!