October 19, 2014

NEW IN

Podzim sotva zaklepal na dveře a obchody už se mohou přetrhnout, kdo nabídne větší slevu na nové kolekce! Zavedený trend posledních sezón - uvést zboží do oběhu, ale brzy nás nákupní maniaky vystavit náporu dvaceti třiceti procentních slev na nejnovější zboží...no, kdo by odolal :-D Nové kabátky, svetry a botky jsou třeba...a ani já nejsem výjimkou, takže už mě udolaly slevy v F&F, Mangu i H&Mku. 
Pojďte se kouknout, co jsem pořídila.
Rukavice


Na úvod tady mám šálu a metalické rukavice z F&F. U rukavic mě na první pohled zaujala barevná kombinace šedé s růžovou - vybočení ze zimní klasiky černá-černá-černá. Na druhou stranu mi trochu připomínají vánoční ozdoby, tak možná i proto za mě like :-D Metalika navíc letošní zimu frčí, takže jsem si řekla, proč ne! Musíme trochu prozářit ponuré zimní dny...nebo jste zastánci tmavé zimy se vším všudy? 
Svetr
Akce v Mangu a jemně růžový svetřík společně s navy rolákem. Zatím se u zimních nákupů řídím heslem "keep it simple", protože jsem měla pocit nedostatku jednobarevných jednoduchých svršků, které by se daly doplňovat o zajímavé necklace a třeba šály :)Brzy uvidíte v outfit postu!
Stejně simple je rolák číslo dva, šedý z F&F.
roláky
Sukně je ve slevě, ale vztahuje se na ni ještě další sleva? Sen každého nákupčího :-D V tomto případě se jedná o midi sukni až pod kolena, tudíž ne asi úplný ideál pro mou menší postavu...ale delší střihy jsem si v poslední době dost oblíbila, takže proč ne :) S podpatky to bude akorát, ale nevylučuju, že se v ní objevím i "na plocho" :) Navíc se dneska na stránkách Školy stylu objevila tahle svělá inspirace právě midi sukní a já se nemůžu na ty outfity vynadívat. 
SukneKOS
Kabelička z F&F - poslední dobou ujíždím na tomto materiálu, hrozně se mi líbí ta struktura (či jak to nazvat). Navíc na zimu oblíbená bordó, ke které se další sezónu opět vracím....zlatý detail v podobě zapínání už je jen třešnička na dortu - důmyslné řešení :)
Kabelka
Posledním úlovkem, který dnes představím, je modrá sukně z H&M. Koupila jsem si ji, pak jsen ale váhala, jestli ji nevrátit. Znáte to taky? Nakonec jsem hodně podobný střih viděla u jedné zahraniční bloggerky a to mě utvrdilo ve dvou věcech! Za prvé nechat :) A za druhé v tom, jak ji chci nosit - jednoduše s rolákem a kotníčkovými botkami...yes.
image

OUT2
A na závěr přidávám několik svých selfie outfitů! Jak jsem psala, poslední dobou nebyl čas moc fotit, ale nashromáždily se mi zhruba za poslední měsíc v mobilu aspoň tyto fotky (pokud sleduje můj insta nebo facebook page, už jste je možná viděli). A pokud jste je neviděli, koukněte tady nebo mi dejte follow na některou stránku, moc by mě to potěšilo! Děkuji <3
Out1
OUT3

OUT4


1 comment :

  1. šátek a kabelka jsou dokonalý! A i ty roláky bych brala :-) A selfie outfitů super, poslední dobou to řeším podobně :-) Já chystám nákupní článek na zítra (snad už konečně!)

    ReplyDelete

Thank you for all your comments!