October 23, 2014

RAINY-GIRL

Deštník je nezbytný a praktický nástroj, který je součástí šatníku asi každého znás. Ovšem když ho vidím, vynořují se mi asociace jako podzim, špatné počasí, vítr, umírající příroda, šeď... proto když bojovat s těmito negativními vlivy, tak alespoň stylově, ne? :) Tento deštník jsem pořídila na Zootu (nějaké další zde) asi před dvěma lety a design průhledné kopule mě neomrzel a stále mě baví! Jediná jeho nevýhoda je, že při cestování není úplně skladný, ale pokud neprší, dá se za  rukojeť efektně zavěsit na rámě (takže až tak nezavazí :-D) 
A tak se vás ptám - máte raději praktického skládacího pomocníka, kterého schováte do kabelky a nebo dáváte přednost deštníku jako nápadnému doplňku? :)

image


Kromě výrazného dešníku jsem dnes zvolila i výrazný klobouk! Nevím, jestli nejsem trošku jako vodník, když se na to teď tak dívám :-D Kromě těchto dvou vychytávek můžete vidět i několik věcí z posleního NEW IN - šálu, kabelku a jeans z F&F a svetřík z Manga.

image

image

image

image

image

image

photos: my sister

2 comments :

  1. Paráda Eli! Klobouček ti šíleně sluší a skvělý deštník :) Nádherný outfit.

    www.katerina-f.blogspot.cz

    ReplyDelete
  2. Perfektní outfit, máš dokonalou postavu! Všechno bych hned brala ;) však taky jsem si dnes pořídila kabelku ve stejné barvě a deštník průhledný ze Zary, tady v Portu je to nutnost! Ještě džíny a klobouk mám v plánu :D

    ReplyDelete

Thank you for all your comments!