November 17, 2014

LAST WEEKEND

Poslední dny se u mě po dělší době nesly v akčnějším společenském duchu. Původně jsem pro vás měla připravený jen outfit post, ale nakonec jsem to spojila i s pár dalšími fotkami z uplynulého víkendu.
Zavítali jsme totiž na první ročník akce Prototyp, která se konala v brněnské Richard Adam Gallery. Jednalo se o spojení vědecko-technického a uměleckého světa, jinými slovy hra tmy a světelných efektů! Instalace byly opravdu zajímavé, k dispozici bylo také drobné občerstvení v podobě dortíků či cup-caků a nenechali jsme si ujít ani módní přehlídku...avšak vzhledem tomu, že se vše odehrávalo v naprosté tmě, fotky ze samoté přehlídky se z místa, kde jsem stála, dělat nedaly (o ty zůstanete tedy ochuzeni, omlouvám se).
Naše kroky pak dále směřovaly do Kabinetu múz, kde jsme si užili bezva party plnou skvělé hudby a tance! Protože v Kabinetu se prostě nikdy neztratíte :)
Druhý den jsme sobotní hang-over zajedli a zapili nejen sladkými dobrůtkami v Café Plazcek, mňam! Zbytek volna už jsem si užívala spíše jen relax (bylo to náročné :-D)
***
A jak jste si užívali prodloužený víkend vy? 
Nějaký tip na další zajímavé akce? :)

image

image


15617740688_b7db79d865_k

image

image

image

image

Selfie s mou milovanou sestřičkou a věrnou fotografkou! :-)


1 comment :

  1. Vypadá to na moc zajímavé akce! :-) Já se tenhle víkend učila, ale jinak se tady v Portugalsku pořád něco děje. A prší. :-) Závidím deštníček!

    ReplyDelete

Thank you for all your comments!