December 27, 2014

CHRISTMAS ARE GONE

Tak je to tady, Vánoce letošního roku jsou definitivně fuč! Nebudeme ale smutní, protože další krásné dny jsou jistě před námi. Čekají na nás oslavy konce roku, vytrhneme popsaný list a vyrazíme s čistým štítem do roku dalšího. Tentokrát s patnáctkou na konci.
***
 Na blogu jsem v prosinci uspořádala historicky první giveaway a věnovala jedné lucky girl náhrdelník z Lindexu, který k ní co nevidět vyrazí. 
Celý tento obdarovávací proces byl vůbec super pocit, doufám, že doplněk udělá slečně Adrianě radost :) A také děkuji vám všem, kteří jste se zúčastnili přidali se ke sledování mého malého virtuálního světa!
***
Dnes bych vám ráda ukázala nějaké dárečky, které jsem našla letos pod stromečkem. Co hezkého nadělil Ježíšek vám? :)

Untitled
Untitled

Diář na rok 2015. Jedna věc ke mě začíná už nějak neoddělitelně patřit a tou je zlatá barva. A tak i tento můj pomocník musí obsahovat zlaté detaily! Jak můžete vidět na druhé fotce, stránky jsou zboku zlaté, a na přebalu i uvnitř je spousta roztomilých kreseb :)
A protože je nutné taky něčím zapisovat všechny ty termíny zkoušek, práce, deadliny seminárek, ale občas vyhradit čas i na nějakou tu zábavu, nesmí chybět tužka s monogramem :)

Untitled

Tady vidíte můj letošní TECH koutek :-D Přála jsem si externí disk, protože zálohovat data je důležité a nezbytné. K tomu mi Ježíšek ještě udělal radost jednou zlatou klasickou flashkou a úžasnou flash sovičkou, kterou jsem dostala od přítele :) 
Zlatá kam se podíváš, znají mě :-D*

Náhrdelník od značky Frou Frou, o kterém jsem psala už v postu z Factory fashion marketu (report tady). Ježíšek nezapomněl, že se mi tak líbil a nadělil mi ho taky :)Kosmetika od MAKEUP REVOLUTION - neodolaly jsme se ségrou tomuto pokušení a musely si ji taky objednat! Zatím se mi jeví úplně super, zamilovala jsem si matné stíny a rtěnky. Určitě se můžete těšit na podrobnější report produktů.Přidávám i jednu random fotku našeho vánočního stolu, můžete vidět výběr rybiček, u mě na talíři jako příloha klasický bramborový salát, ségra si dávala oblíbené opečené brambory - holt, ne všichni jsou milovníky salátu a tak se každému u nás doma dostane toho, co si přeje a co má rád :) Protože Vánoce jsou především o tom, aby se lidi měli dobře a měli se rádi, no ne? (Já vím, cliché, klišé, cliché, ale pořád tomu věřím, no jo).

Untitled

Tohle byl můj štědrovečerní look...jak jste se upravili a oblékli vy? :) Držíte taky slavnostní atmosféru? 

5 comments :

  1. Ta zlatá sovička je perfektní a moc se mi líbí všechny ty hvězdičky na štědrovečerním stole! Diáře jsou i moje slabost, takže včera jsem slavnostně zapisovala který týden jsem na jakém oddělení :-) Já jsem oblékla slavnostní tygrované šaty s nařaseným rukávem a upravila si trochu výrazněji rty :-) A radost jsi mi udělala největší!! :-*

    ReplyDelete
  2. Moc ti to sluší a dostala jsi moc pěkné dárečky, ta sovičková flashka je skvělá! :)

    ReplyDelete
  3. Vau skvelé veci :) hlavne to sovičkové usb :) To ma úplne dostalo Lovely Beauty Book

    ReplyDelete

Thank you for all your comments!