December 21, 2014

SHOE STORY

Fotky sice tentokrát nevyšly úplně podle mých představ, nakonec jsem se ale rozhodla, že je to vlastně tématické. Tak nějak se svatozáří. Vánoce se blíží, venku sice bílo není, za to moje hlava je dneska ztělesněným andílkem. Tak trochu si asi fandím, ale dneska ta blond prostě svítí víc než obvykle.
Kromě tohoto zásadního postřehu na mě dneska poprvé můžete vidět nové botky od Batě, které jsem si koupila ve slevách. Jsou kožené a zaujaly mě na nich detaily v podobě stříbrných zipů, což skvěle ozvláštní jednoduché outfity, které poslední dobou preferuji. Mimo to se k nim váže skvělá story - vyhlídla jsem si je na prodejně, vyzkoušela, rozhodla se, že je musím mít - jenže, mělo to háček. Na pravé botě jim klapal podpatek. Znáte to, jako když je uvnitř nějak povolený nebo tak /nejsem švec/. Bohužel 36 byla poslední na prodejně i v celém Brně, takže jsem smutně odcházela bez botků. Našla jsem je ale v e-shopu, takže dodací adresa dalšího páru v čísle šestatřicet byla jasná. Trochu prozřetelně jsem si je nechala poslat na prodejnu, asi jsem tušila zradu. Při vyzvednutí se dostavilo mírné zděšení - ten pár měl stejnou vadu jako ten předchozí, akorát byla "postižená" levá bota! Mírně naštvaná jsem je tedy odeslala k reklamaci. Po 14 dnech se ke mě vrátily a tentokrát už tedy ready to wear.
Máte nějakou podobnou zajímavou zkušenost? Pochlubte se :)
***
Mám pro vás ještě jednu zprávu - dneska jsem se rozhodla prodloužit adventní giveaway až do Štědrého dne, vyhlášení tedy bude 24. prosince!:) Takže se stále můžete zapojit a to ZDE.

image


image

image

image

image

image

image


7 comments :

 1. Tvoje potíže s tím, aby jsi získala tyto botky, stály určitě za to, jsou nádherné! :)

  dominikasart.blogspot.cz

  ReplyDelete
 2. Look se mi moc líbí :) I to prostředí je pěkné :)
  http://assecondmoments.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Náhodou fotky jsou moc hezké! A teda story s botama pobavila, tak ať Ti po tom všem dlouho slouží :-)

  ReplyDelete
 4. really gorgeous outfit! lovely photos!
  Emma xx
  http://iemmafashion.com/

  ReplyDelete
 5. Ty si s outfity opravdu umíš vyhrát :) Máš hrozně zajímavý styl a baví mě tě sledovat, s čím novým zase přijdeš:)
  Takový problém s botama jsem nikdy neměla. Ale zase se mi velice často stává, že bud se mi podpatek zlomí, sešoupe nebo mi praskne podrážka. A je úplně jedno, z jaké cenové kategorie ty boty jsou :( :D Asi to nějak přitahuju :D
  ...//Instantní krása//...

  ReplyDelete
 6. wonderful! i like this look!

  xx Alina

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!