January 11, 2015

iPAD CASE ATELIÉR BLAHA

Sehnat kvalitní kožené pouzdro na míru přesně podle vašich představ nemusí být jednoduchá záležitost. Tam se mi nelíbí barva, támhle se mi nezdá materiál, není to můj styl nebo se nabídka pohybuje v cenově nedostupných výšinách. 
Dnes mám ale to potěšení vám představit ateliér Blaha, který funguje pod taktovkou talentovaného Lukáše Blahy. Z jeho portfolia pochází i můj nový, krásný, voňavý obal na iPad, bez kterého se ve škole jednoduše neobejdu :)
A proč se mi právě jeho práce s kůží dostala pod kůži? Můžete si zde vybrat z šesti druhů nefalšované hověziny, z níž vám výroběk vlastnoručně ušije. U mě zvítězila modrá deep blue. Je taky jen a jen na vás, jakou si zvolíte barvu nitě, která bude váš nový doplněk zdobit. Já chtěla něco decentního, tón v tónu, i proto jsem po poradě volila barvu s číslem 7. 
Co se týče právě tabletů, narhnul Lukáš dva typy obalů - ten můj nese název DIARY. Neznamená to však, že by tyto dva typy vyráběl jen v jednom univerzálním rozměru, právě naopak - vašemu technickému miláčkovi se při šití plně přizpůsobí, stačí jen dodat centimetry :).
Všechny vaše požadavky pak naťukáte do přehledného formuláře na webových stránkách, ale pokud si přece jen nebudete s něčím vědět rady, neváhejte Lukáše kontaktovat. U mě vše problěhlo naprosto bez problémů a ultra rychle, v jeden den jsem si materiály vybrala, poslala a následující den od přijetí objednávky už bylo všechno zpracováno a ready k vyzvednutí.
A výsledek posuďte sami :)
Obaly na tablety samozřejmě nejsou to jediné, co Lukáš vyrábí! Kompletní nabídkou se můžete pokochat tady. A třeba si i rovnou něco vybrat, cena za kožené věci je podle mě více než příznivá :)

AB_ipad


DSC_8694-2


11 comments :

 1. Hezký outfit i to pouzdro! :)
  www.sarkazelena.blogspot.cz

  ReplyDelete
 2. Obal na iPad? A já si před tím, než jsem si přečetla článek, říkala, jaké máš nádherné psaníčko, které se skvěle hodí k outfitu :))
  Noo..musím říct, že tak pěkný obal jsem ještě teda neviděla :))

  ...//Instantní krása//...

  ReplyDelete
 3. Love it!! nice bag and coat! adorable look ;)
  Kisses from Spain.
  Xoxo, P.

  My Showroom

  ReplyDelete
 4. mňa odraduje že je to prava koža ale samo o sebe je pekne :) pekny outfit

  Vera

  ReplyDelete
 5. Tak teď jste mě holky úplně překvapily, že jste si mysleli, že je to psaníčko! Což je super, protože to tím pádem bude mít další skvělé využití :)) Díky za inspiraci!

  ReplyDelete
 6. Krásne štýlové púzdro. Musím priznať, že aj ja som si myslela, že je to psaníčko. Je naozaj štýlové. Páši sa mi ako si ho zakomponovala do tohto outfitu :)

  http://www.margifashion.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Krásný kozačky! :)

  http://assecondmoments.blogspot.com

  ReplyDelete
 8. Moc hezký blog! Tvůj styl se mi líbí a hned jsem se stala pravidelným čtenářem. Tedy je mi o generaci víc, ale pihy mám taky a taky mne kdysi trápily. Nezmizí s věkem a bohužel později tomu začnou říkat stařecké skvrny :-( Nevadí, už dávno jsem se s nimi smířila a jsou mou součástí i stylu.

  Těším se na tvé další příspěvky a outfity. Jsi na pohled velmi milá mladá dáma.

  ReplyDelete
 9. Jsi strašně roztomilá! Ten klobouček ti moc sluší :)
  www.lettertomywardrobe.blogspot.com

  ReplyDelete
 10. Krása! Ten kabátek je dokonalý, taky takový sháním a přesně v tédle barvě by se mi hodil!:)) Sleduji tě(blogvin, instagram, facebook)

  vik-ladyla.blogspot.cz I instagram I facebook

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!