February 22, 2015

BLOGGERSKÝ BAZÁREK

Doufám, že tímto mohu oficiálně říci, že Brno se začíná pomalu rozhýbávat! Ne, že by to mělo úplně co dočinění se cvičením, ale jsem ráda, že bloggerská scéna se více ukazuje a projevuje :) Včera se totiž v kavárně Limbo v ulici Jaselská v Brně konal Bloggerský bazárek. Akce tohoto typu jsou skvělé z několika důvodů - to vám hned řeknu PROČ:

1) Můžete si z druhé ruky koupit hezké, někdy téměř nenošené věci za zlomek ceny - a tak trošku dopomoci "recyklaci" oblečení - což podle mě ocení jedna i druhá strana
2) Potkáte se v tváří tvář s někým, o kom jste si doteď četli jen na  jeho webu
3) Bloggerky se mohou vidět naopak se svými čtenářkami - každé podpory od vás si hrozně moc ceníme
4) Setkáme se mezi sebou, což je hrozně fajn - navazujeme tak nové kontakty, poznáváme nové lidi, vyměníme si pár tipů a podobně - prostě takové klábosení nad kafem s někým, koho zajímají podobné věci - a to je vždycky super :)
5) Holky jsou akční a tak se můžete většinou těšit nejen na oblečení a pokec, ale i na něco dobrého k snědku /nebojte se, že bychom vás nechaly o hladu - viz přiložené fotky a už trochu vyjedené talíře :-D/

Prostě podtrženo a sečteno - příjemné prostředí, fajn lidi, trocha nakupování a tím podpoření hezké myšlenky na malé vyžití v Brně, to zní celkem fajn, ne? Moc se těším na další podobné akce, které jistě přijdou.

Pár fotek najdete dále v článku, na konci je hromadná fotka všech hlavních aktérek tohoto setkání, PLUS přidávám samozřejmě odkaz na jejich blogy, pokud byste je ještě neznali :)

Tak snad se brzy někde uvidíme!

Vaše Eli.

PS: Já jsem ukořistila oversized svetr ze Zary/za 200/, který jste mohli vidět ná mém Instagramu (tady). A protože včera měly svátek všechny Lenky, dostala ho jako dárek moje sestřička :)

image


image

image

image

imageimage

image

image

image


Holky ve spodní řadě: Monnul, Obyčejný blog, Dazzlicious Coconut.   

7 comments :

 1. Jaj, Eli, děkujeme moc za milá slova a nadšení, budeme se snažit tě do budoucna nezklamat. Naši společnou fotku si s dovolením "půjčím" :)

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Muselo to byt super :-) Skoda ze mam vsechna tahle mesta, kde se konaji blogerske akce z ruky.

  ReplyDelete
 3. No Eli, tu druhou fotku sis mohla odpustit, můj výraz je opravdu úžasný :D Ale jinak skvělé fotky a moc děkujeme za tu společnou, i když se skoro všechny díváme do foťáku k Tomovi!

  ReplyDelete
 4. Milá slova jsou na místě, to nemáte vůbec zač :) Příště (pokud stihnu přihlašování) bych se ráda třeba zapojila i jako prodejce :) Aničko, moc se omlouvám, byla to taková momentka :-D Ano, koukáte sice skoro všechny do foťáku vedle, ale nedá se nic dělat, přístě to bude muset být na střídačku :)

  Co se týče bloggerkých akcí, je to škoda, že to máš z ruky - ale třeba, až bude jednou něco velkého, tak se někde uvidíme :))

  ReplyDelete
 5. Hned bych na podobnou akci zavitala. Zni to dobre.

  ReplyDelete
 6. Někdy musím takovejhle podobnej bazar taky navstvit :) Hrozně mě to láká!

  ReplyDelete
 7. Moc děkujeme za uspořádání téhle super akce, užily jsme si to!

  www.fashion-lists.blogspot.cz

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!