March 04, 2015

BEING A SALMON

Letní semestr začal opravdu zostra. Žádné dlouhé flákání, nic si nešetříme až na zkouškové, budeme to do vás hustit od začátku až do konce. Tudíž mě pravidelně každý týden čekají  dva testy ze zadané literatury plus nějaké průběžné úkoly. Jo, prý nás už připravují na státnice, tak pěkně děkuji :-D Dost emocí na úvod, fňukat nemá cenu (kdybych se tak raději už šla učit na další písemku, že? A přemýšlet nad diplomkou...)
***
Někde jsem četla, že blondýnkám sluší losová barva. Tento odstín u mě ve skříni snad nefiguroval, až doteď. Říkám mu medvídek. Je to tenhle kabát, který mi v Reserved padnul do oka už jako novinka v kolekci, ale nějakých 2500,- se mi za něj utrácet nechtělo. Tak jsem pěkně počkala a asi před měsícem se stal mým společníkem, společníkem nikoli už tak drahým (za čtyři sta). Sice doufám, že zimním kabátům už brzy odzvoní, ale minimálně jednu věc pro mě tyto fotky potrdily - že na té lososové asi fakt něco bude :)

image


image

image

image

image

image

image
boots - CCC
jeans - F&F
sweater - H&M
coat - Reserved
scarf - F&F
backpack - Asos

photos: my sister

5 comments :

 1. Ny té první fotce vypadáš nádherně, moc ti to sluší. Letní semestr bude fakt krutý, nic nestíhám..

  Lucieswlife

  ReplyDelete
 2. Krásný fotky i kabátek!:) A samozřejmě poznávám i místo focení:D

  ReplyDelete
 3. Jj, jarní semestry jsem nikdy neměla ráda. Každý to hrnul a než se člověk stihl otočit, bylo zase zkouškové. Moc pěkný kabát, Eli. Sekne ti a ta cena... No skvostné! :)

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Vypadáš moc krásně. A ten kabát je super, ale já bych do takové barvičky momentálně nešla. Můj společník je jen černá.

  Life by Peggy

  ReplyDelete
 5. Úžasně úžasná barva Eliško! Skvěle k sobě pasujete :-) V kombinaci s tou obr šálkou je to perfektní outfit! Tyhle velké šály se mi hrozně líbí, v obchodě mám vždycky nutkání je všechny skoupit :-)

  www.chicoco.cz

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!