March 17, 2015

FAVOURITE ONE

Jak dlouho může trvat hodináři vyměnit baterku v hodinkách? V řádech minut? Déle to asi nebude. Před časem jsem v jednom postu psala, že se mi mé zlaté Stormy zastavily. Od té doby se neustále odhodlávám zanést je na opravu. Jak je možné, že jsem toho ještě nebyla schopná? Svádět to na prokrastinaci? Asi ne. Prokrastinaci si aspoň já definuji tak, že se vyhýbám nějaké nepříjemné povinnosti upřednostňováním jiných "povinností" (nebo nic neděláním, ha). A je snad na výměně baterky něco nepříjemného? Těžko, navíc, když se to týká vašich OBLÍBENÝCH hodinek. 
Na takovém seznamu, který se týká mého šatníku, mám několik dalších položek. 

nechat si spravit podpatky na OBLÍBENÝCH botech
upravit dírky na knoflíky u OBLÍBENÝCH šatů
rozstříhat ty OBLÍBENÉ džíny

Přitom si myslím, že přesně tyto činnosti by mohly být krásnými krycími prokrastinačními činnostmi! :-D Jo, jsem ostuda. Zítra tam s těma hodinkama už fakt zajdu. 
 ***
Outfit je focený minulý týden, kdy jsme si udělaly malou fotící session s dalšími brněnskými bloggerkami Aničkou, KatkouMíšou a Verčou. Nezvolily jsme si úplně nejlepší den, opět to byl neúporný boj s větrem, ale nakonec jsme (sice omrzlé na kost) zvítězily a fotky pořídily. Abyste mi to uvěřily, poslední fotka mluví za vše - aneb co větrná smršť umí vytvořit za vlasové kreace :).

image


image

image

image

image
image

image

image
shoes - CropTown
trousers - C&A
blouse - Mango
coat - F&F
backpack - ASOS
necklace - frou-frou

8 comments :

 1. Krásný outfit, s těmi hodinkami mi mluvíš z duše :D tento týden se mi zastavily ve škole a pořád jsem koukala jakto že to tak je.. Ale ty mé už asi nepůjdou spravit, budu muset 2 týdny počkat na ty nové z ali :)

  http://assecondmoments.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Eli ale pro tenhle druh odkládání činností by se mělo vymyslet nové slovo, taky bych tomu neřekla prokrastinace! A přitom to taky dobře znám, jak dlouho mi trvalo zašít si díru na oblíbeném svetru nebo si nechat spravit zip na oblíbených botech..? A nechat si spravit zip na kabelce, kterou tahám každý den? Ještě k tomu nedošlo :D
  V tomto outfitu ti to moc slušelo, já doufám, že se domluvíme i tento týden a že v pátek bude přeci jen tepleji. Dnešní počasí by nám dovolilo být i v lehkém svetříku, jak už jsme konstatovaly na FB :)

  ReplyDelete
 3. timto outfitem jsi si me uplne ziskala :) kratky rozcuch je pomyslna tresnicka na dortu :) krasa!

  ReplyDelete
 4. Ten náhrdelník je báječný a to háro na poslední fotce náhodou nemá chybu :D

  ReplyDelete
 5. Eli, jsi zkrátka šmrncovní - jednoduchý outfit, výrazný náhrdelník a k tomu krátké vlasy. Nevím co už by mohlo být víc šik! :)

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 6. Ten náhrdelník <3 a poslední fotka je fakt vtipná :-D Jinak já se konečně dnes vydala k obuvníkovi nechat si spravit podpatky, ale že mi to trvalo snad týden! A to jsou to botky, co chci nosit na jaře, takže tvé situaci úplně rozumím :-)

  ReplyDelete
 7. Jeee, děkuji moc holky, jste nejzlatější <3 :)))

  ReplyDelete
 8. Tady ti to strašně sluší:)
  www.andreykab.blogspot.cz

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!