April 28, 2015

MORE FLOWERS, PLEASE

Když jsem narazila na tyto fotky, nemohla jsem odtrhnout oči. Moje já křičelo "víc a víc" a dělalo "och a ach" nad záplavou květinek. Je jaro, všechno okolo kvete a nová sezóna vlastně nepřináší nic nového a květinové potisky (ve variantách dva dé i tři dé) jsou opět IN. Tím celým ale narážím na problém. Příště tady budu úplně stejně obdivovat černobílé jednoduché kombinace, pánský styl nebo taky třeba vintage holku s podkolenkama a batůžkem. A tak pořád uvažuju nad tím, jestli jsem vlastně:

a) divná 
b) nerozhodná
c) nedefinovatelná
d) nebo vlastně úplně v pořádku a normální

Máte to taky tak? Zmítáte se mezi různými styly nebo se spokojíte s jedním, který je vašemu srdci nejbližší?

Jednou mám chuť na dlouhou midi sukni se záplavou květů, podruhé zase na slimky a kožený křivák. Na blogu se asi ve spojení s mým stylem objevuje nejčastěji výraz "elegantní", já bych ho pasovala na "elegatní-casual" - i když je elegantní, je podle mě běžně nositelný . Poslední dobou mě baví kombinace elegantnější prvků s těmi více sportovními - ať už jsou to tenisky či slipony. Nebo jak můžete vidět na fotkách níže, květované sukně, k tomu velký pásek nebo pánská košile, sandálky. Pak si ale vzpomenu zase na Carrie, na její dvanácti centimetrové podpatky a aaaa! Na ty prostě taky nikdy nezanevřu! 

I - LOVE - IT!

Mějte se krásně,

Vaše Eli. 
Flowers4

source: Pinterest

Flowers2
source: Pinterest
Flowers1
source: Pinterest
Flowers3
source: Pinterest

5 comments :

 1. Tak já jsem na tom úplně stejně, jen si již bohužel nemohu všechno dovolit. Móda je asi jediný důvod, pro který bych chtěla být o dvacet let mladší, ale se současnými zdroji :-), vědomostmi a pohodou.

  ReplyDelete
 2. Kvetiny sú najlepšie, kvetiny proste celý život! <3

  Pozývam ťa na GA na mojom blogu :)
  http://baribircak.blogspot.sk/2015/04/bionatural-giveaway-appreciate-your.html?m=1

  ReplyDelete
 3. Nemůžu si pomoct, ale ty mozaikovité šaty (na první koláži) jsou naprosto nádherné. Hned bych si je pořídila..Taky od nich nemůžu odtrhnout oči :D
  ...///Instantní krása//...

  ReplyDelete
 4. I really like everything about this post


  http://instagram.com/ladyfur?ref=badge

  http://www.welovefur.com

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!