April 30, 2015

ONE YEAR

Dneska mám za sebou ranní hodinu jógy. Vždycky, když jdu cvičit, mám ze sebe pak strašně dobrý pocit! A to i přesto (nebo hlavně díky tomu!), že je to v některých pozicích opravdová makačka, celá se třepu jako malý ratlík a mám chuť se svalit na zem, smotat se do klubíčka a už se nezvedat :-D. Ale pak - ty endorfiny - fakt stojí za to. Akorát jsem si dneska uvědomila, což je hrozná škoda, že se tenhle pocit nedá chytit do nějaké magické krabičky a den před cvičením zase vypustit - aby se mi to celé připomnělo. Protože, ať dělám, co dělám, po týdnu ze mě nadšení tak trochu vyprchá a moc se mi nechce :-D. Pořád mám spoustu práce a tak často dám přednost jí (nestíhám, škola, práce, znáte) - místo abych dala přednost sama sobě. Docílit změny by se podle mě ale dalo, ehm, jednoduše - častějším cičením. Čím častěji bych cvičila, tím častěji by se pocit objevoval a tak by nedocházelo k jeho neustálemu mizení. To je úvaha, co? :-D Vy, co na sobě pracujete pravidelně, mi to (určitě?) potvrdíte.

Vlastně úplně stejně to funguje i s blogováním. Vždycky, když napíšu příspěvek, vylétnou mi endorfiny a zažívám pocity štěstí - ty se pak prodlužují při hezkých komentářích, případně lajcích na Facebooku nebo Instagramu. Tedy ne, že bych se musela do psaní článků nějak "nutit" - ani do toho cvičení se vlastně nenutím, jen to není povinnost, bez jejíhož splnění by nebylo na chleba :-D. Ale jakmile do toho jednou spadnete, ať už do cvičení nebo do psaní blogu, stane se z toho závislost, kterou musíte naplňovat každý den. Čím víc článků přidávám, tím víc to cítím.

Zítra je to přesně rok od mého prvního příspěvku. A závislost postupně narůstá, rozhodně by nebylo lehké blogování dneska opustit. Hrozně mě to tady s váma baví a děkuji za ten krásný čas plný nových zážitků :)*

A taky děkuji, jestli jste to dočetli až sem :) 

Vaše Eli. 

PS: Dneska večer pozor na plápolající ohně :D a zítra si za odměnu najděte hezký rozkvetlý strom a nechte si pod ním dát pořádnou pusu, ať neuschnete :) Já budu "slavit" nejen rok blogu (ha), první máj, ale i přítelovi narozeniny, tak už se moc těším! 
IMG_9532


Až když jsem dopsala článek, tak jsem si uvědomila, že k němu vlastně skvěle sedí i můj nápis na tričku, takže: Transform your mind! nové tričko ze Zary. Zvolila jsem kombinaci "denim on denim", ve které figurují nové rifle z Levisu, které jsem si pořídila - jak jinak než - ve slevách :-D Už dlouho jsem chtěla vyzkoušet, jaký bude rozdíl mezi klasickou džínovou značkou a džíny z nespecializovaných řetězců(jako je Zara, Reserved, HM atd.) A zatím jsem s nimi moc spokojená! Jak se líbí vám? :)

IMG_9374

IMG_9294

IMG_9509

IMG_9664

IMG_9426

IMG_9347

IMG_9499

IMG_9365
jeans - Levis
shoes - FF
T-shirt - Zara
shirt - Zara
bag - Baťa
watch - Storm
necklase - Mohito

photos: Bára Svobodová
(pokud máte také zájem o fotky, pište na e-mail barsvob@gmail.com)

10 comments :

 1. Ty boty jsou nádherný!

  A musím potvrdit, že čím častěji se cvičí, tím víc se do toho chce - a pak to dopadá tak, že cvičím denně a po nějaké době padnu přetrénováním:D

  ReplyDelete
 2. Ty tvoje články se tak pěkně čtou. Vždycky se těším na další a další a pomalu si vytvářím závislost. Dobře, že jsi vydržela psát a doufám, že ti to takhle dobře půjde i dál :)

  ReplyDelete
 3. Také to tak cítím, ani ne tak s tím cvičením, jak s blogováním :D:) Tak si ten zítřek pořádně užíj :)
  Outfit je moc krásný :)

  ReplyDelete
 4. Jj, Eli. Musím potvrdit. Pocity v obou případech sdílím s tebou. Jen nebýt líný a pracovat nejen na sobě, ale i na blogu :) Outfit se moc vydařil ;)

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 5. Děkuji moc holky, jeden komentář hezčí než druhý! <3

  ReplyDelete
 6. Super outfit, takovou casual inspiraci s lodičkama sem potřebovala:-) akorát v mým případě k tomu bude určitě nějaká shopper bag (hodně práce, hodně školy = hodně věcí s sebou:D ). Jen tak dál s blogem!:-)

  ReplyDelete
 7. Hezky outfit, ktery ti moc slusi!

  Krasny prvni maj!

  ReplyDelete
 8. Takový botky krásný, neokopaný! :-)) moc ti to sluší a já to mam se cvičením tak nějak podobně, když zvládam jít na hodinu Port de bras tak je mi pak úplně super, stejně jako když se vrátim z běhání nebo dokončim domácí jógu.. ale dokopat se občas je fakt těžký a přitom mě ty činnosti fakt baví! :D :-)

  ReplyDelete
 9. Jů Eli, ty lodičky k tomu jsou božský! A s tím cvičením i blogováním taky rozhodně souhlasím, snažím se ted na jaro běhat a jezdit na kole, ale zažívám přesně ty pocity, co popisuješ. S blogem jsem na tom líp, oslavila jsem 4 roky a je to veliká závislost, už si svůj život nedokážu bez blogu představit. A jsem ráda, že jsem díky tomu potkala i tebe :)

  ReplyDelete
 10. boty su velmi pekne, mne sa takyto typ velmi paci a to tricko je zaujimave :)
  www.donnaiveh.com

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!