April 11, 2015

POKOJÍK & SKØG URBAN HUB

Snoubení neokoukaných indrustirálních prostor a do detailu provedené lokální módy. To je něco, co asi nevidíte úplně každý den. Právě proto jsem okamžitě věděla, že na Gardening POP UP se prostě musím jít podívat. A odcházela jsem ještě více okouzlená, než jsem snad původně čekala!

Tyto dva koncepty k sobě prostě sedí jako stvořené. Propojení prostoru bylo vyřešeno parádně, pro výtvory Pokojíku byl vyčleněn koutek, zatímco jsme si mohli užít skvělé drinky a dobrůtky samotné kavárny u stolu, či korzovat mezi nabízenými věcmi. On totiž SKØG není jen obyčejná kavárna, ale od počátku je zamýšlen jako víceúčelový prostor - kavárna, bar, pražírna a místo určené ke kulturním akcím. Myslím si, že tato definice je naprosto přesná a sami jsme se o tom na vlastní kůži ve čtvrtek přesvědčili. 

Dřevo, sklo, bílé zdi a zlaté detaily, když se na fotky dívám znovu a znovu, oči to hltají a nemůžou se nabažit :-D Zlatá a bílá, to když na mě zkusíte, tak jsem hned vaše :) Všechny věci byly samozřejmě k prodeji, ovšem jako lokální, ojedinělá móda za vyšší ceny. Škoda, že jako chudá studentka nemám pár tisícovek v kapse, které bych mohla utratit :-D

Pokojik3

Pokojik4

Pokojik1

Pokojik7

Pokojik2

A co jsme ochutnali dobrého? Samozřejmě jsme nemohli odolat místním vyhlášeným limonádám, speciálně k této akci byla v nabídce novinka - růže s malinou. Moc dobrá, vůbec ne sladká, za mě na jedničku :) V druhém kole jsem zkusila i něco "ostřejšího" - protože se gin řadí vůbec mezi moje nejoblíbenější druhy alkoholu :-D, udělali mi radost, když jsem v nabídce našla SKØG fizz - vyberete si jakokouli z nabízených limonád, která je vytuněná právě o gin :-) U mě padla volba na citron s tyminánem a byla to pecka!

Sestra se nenechala zahambit a dala si mátový cheesecake s petrklíčem - každý už asi známe mátovou čokoládu nebo mintovou zmrzlinu, ale mátový dortík? Opět tato kombinace nezklamala, má to zajímavý šmrnc, který byste si rozhodně neměli nechat ujít.

Pokud ještě váháte, neváhejte a do SKØGu se vypravte! Milá a stylová obsluha, hezké prostředí, skvělé jídlo a pití, co víc si přát. Na mě, jak vidíte, udělali dozajista dojem :) 

Pokojik5


5 comments :

 1. Já jsem se tam taky byla mrknout a jsem unešená!!! Nejkrásnější prostor, dobrůtky a skvělá výstava! Rozhodně se tam vrátím. :)
  Style by Eliza

  ReplyDelete
 2. Eli, bylo to super ;) Krásně jsi to nafotila!

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Sice jsem tam nebyla, ale dýchá z toho krásná originální akce, jsem zvědavá na další :)

  ReplyDelete
 4. To vypadá na úžasné prostory a akci! Super fotky a taky bych určitě šla do limonády s ginem! :-))

  ReplyDelete
 5. Top top akce, společně s víkendovým Koloniálem, tohle se vážně povedlo a jsem na dlouhou dobu rozmazlená :)

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!