May 04, 2015

HAIR INSPIRATION

Tak je to tady, další vlasová inspirace! Upřímně, vlasové kreace u mě patří mezi jednu z nejvyhledávanějších položek (nejen) na Pinterestu. A to jednoduše proto, že mě baví různé střihy. Baví mě si s nimi hrát. Nejsme fixovaná na dlouhé vlasy (asi jednoduše proto, že opravdu douuuuhéééé vlasy jsem vlastně nikdy neměla/a tak dělám, co můžu). Samozřejmě, jsem tím ochuzena o spoustu super účesů, možnosti zaplétání, splétání, vyčesávání, kulmování a tak dále a tak dále. Na druhou stranu, kolik holek s opravdu hezkými dlouhými upravenými vlasy potkávám? Řekla bych, že jich zase tolik není. A když je potkám, tak mají vlasy sepnuté v culíku - aby jim přece nezavazely! Mám dlouhé vlasy, ale nenosím je rozpuštěné, protože mi zavazí. Jo, chápu to. Asi. Já  mám raději účesy, které prostě můžu NOSIT. Tak a teď jsem se dostala do úzké uličky, o tomhle jsem původně vůbec mluvit nechtěla :-D. Na rovinu, všem holkám s pěstěnými dlouhými vlasy můžu jen závidět, protože takové já sama nikdy mít (asi) nebudu. Tak mě prosím nekamenujte a neříkejte, že krátké vlasy jsou akorát pro kluky! :-D Dlouhé vlasy jsou super, ale zase to není něco, na co jsem fixovaná a padnu z toho na prd*l :)

Dneska jsem nechtěla mluvit ani tak o kladech či záporech krátkých nebo dlouhých vlasů. Ale o jejich barvě. Při poslední návštěvě Jacob&Stylers mě totiž slečna, která mi barvila vlasy, nahlodala. "Víte, že by vám moc slušela zrzavá?" Hmmm. Zrzavou už jsem měla. Kdysi. A ne, že bych o ní už dávnou zase nepřemýšlela. Ale tentokrát jsem dostala úplně nový podnět! Od někoho, kdo vlasům rozumí. Kdo se setkává denně s XY klienty. Vidí vás poprvé v životě a řekne, vy jste TEN TYP. 
Popravdě vždycky, když jdu ke kadeřníkovi, mám v hlavě několik konceptů, které se na místě snažím ještě rozvíjet. Takže, kdoví, jak to dopadne tentokrát. Jakou budu mít ten den náladu. Jestli se na to budu cítit nebo ne. Přece jen, je to změna. A vlastně se hrozně bojím tenhle článek pustit ven, dokud "to" nebudu mít na hlavě. Je to risk, který může skončit katastrofou :-D.

A tak jsem se rozhodla přiložit nejen moji aktuální inpiraci, ale taky jednu archivní fotku - já, rok 2011, delší a zrzavé VLASY. Tak. Teď se nechám překvapit, co se odehraje v úterý odpoledne. 

Krásný začátek nového týdne!

Vaše Eli 
Hair

Hair2
source: Pinterest

7 comments :

 1. Wow tak to jsem zvědavá! Ta zrzavá ti sluší, i když mi připadá že v té blond jsi možná trochu výraznější, ale ono asi záleží na odstínu a tak..každopádně jak už jsem napsala, jsem hrozně zvědavá, jestli do toho půjdeš :)

  ReplyDelete
 2. Nemusim asi rikat, ze rezava je nej! Uz se na ten uces tesim.

  ReplyDelete
 3. Eli, jsem zvědavá, jestli do toho fakt půjdeš ;)

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. Já bych do toho šla. Pamatuju si tě tak a pokud ti kočenka nedá vyloženě zrzavou, ale pěkně natónovanou, bude to bomba! :)

  ReplyDelete
 5. Krátké vlasy se mi hrozně líbí, akorát moje hlava na to není stavěná. Líbí se mi na tom ta variabilita a že je to takové hravé...

  LENNY MALI .com

  ReplyDelete
 6. Skvelá inšpirácia. Veľmi sa mi páči výrazná zrzavá farba <3

  http://margifashion.blogspot.cz

  ReplyDelete
 7. Ahoj Eliško, za prvé musím říct, že máš krásný nový vzhled blogu! :) Super změna. A zrzavou barvu mám ráda, minulé léto jsem se barvila na zrzku a byla jsem spokojená, akorát se mi barva rychle vymyla. Přece jenom to byla obyčejná z drogerie, normálně si mě teď zase navnadila na zrzavou, ale už bych to nezkoušela, protože mám strašně tmavé obočí a přitom jsem bruneta a obočí černé :D jak já závidím blondýnkám. Kratší vlasy ti sluší víc než delší.

  Life by Peggie

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!