May 23, 2015

ONLY YOURS

Dnes mám pro vás připravený tip na originální dárek! Chcete věnovat něco, co nikdo jiný nemá? Toužíte být jedineční? Nemusíte chodit daleko, stačí se porozhlédnout například na e-shopu Ateliér Blaha a vybrat to pravé pro vaši drahou polovičku, kamarádku, sestru, maminku, babičku :) Všichni si podle mě přijdou na své.

Můj přítel měl nedávno narozeniny a tak jsem dumala, čím ho obdarovat. Sám už před časem vyslovil touhu pořídit si nové pouzdro na tužky, protože to jeho bylo staré a otrhané. Vytušila jsem tedy šanci, které jsem se mohla chytit. Věděla jsem už z dřívějška, že se mu výrobky z Ateliréru líbí, jelikož já sama jsem si před časem objednala pouzdro na iPad (článek tady). 

Musela jsem tedy už "jen" zvolit barvu kůže, cvočku (a doufat, že se trefím :-D) a taky domluvit větší rozměry pouzdra (protože toho přítel tahá s sebou víc), což ale při výrobě nebyl žádný problém. Velkou radost mi udělala také možnost nechat si na penál dát inciály, prostě taková malá-velká parádička! Navíc k hezkému provedení dostanete dárek i stylově zabalený, s popiskami a v plátěném pytlíčku. To všechno sklidilo úspěch nejen u mě, ale také na tom správném místě, tedy u obdarovaného :).

A co vy, jaké dáváte rádi (případně rádi dostáváte) dárky? Snažíte se vždycky vymyslet něco nového? Nebo vsázíte na hand-made (na to jsem já levá :-D)? Či upřednostňujete osvědčenou klasiku? Jsem zvědavá, podělte se :)

 Vaše Eli


No comments :

Post a Comment

Thank you for all your comments!