May 06, 2015

SMILE, PLEASE

Jiný titulek k tomuto článku ani dát nešlo. Když totiž fotíme s Bárou, je to vždycky ohromná sranda - když se začně smát ona, nejde se nesmát taky - a tak mám skoro pořád pusu roztaženou od ucha k uchu. A ona co? No přece neustále fotí! Takže někdy z toho "lezou" fotky s velice povedenými ksichty. Ale já neprostestuju, není třeba to (a se) brát příliš vážně. Navíc, když se snažím tvářit seriózně (však víte, jako ty modelky v časopisech, haha), vypadám spíš jako pako. Paradoxem je, že dřív, než jsem začala fotit na blog, tak jsem se na fotkách neusmívala jinak, než se rty staženými k sobě. Neměla jsem ráda svůj úsměv. Fakt. A teď se v komentářích dočítám "Máš krásný úsměv!" Jak je to možné, že jsem to nevěděla dřív? :-D Je hezké, jak člověk díky blogu (a taky asi díky postupnému dospívání) může objevit své nové já, které se mu dokonce začne líbit. 
***
I když jsem menšího vzrůstu, dovolím si občas midi sukni a k ní nízké boty. Podle pravidel si tak sice celkově zkracuji postavu, ale myslím, že když si dobře pohrajete s délkami, výsledek je nakonec uspokojivý. Sukně do pasu, do ní dáte tričko, přehodíte bundu (je tam ještě cardigen jako třetí délka, ale bohužel není moc vidět :)) a jdete. Sukně v pase totiž vaše tělo zase naopak opticky prodlouží, tudíž se efekt midi délky trochu vyruší (podle mých propočtů :-D)

Máte na to stejný názor? :)

Vaše Eli

IMG_9874

photos: Bára Svobodová 
(pokud byste také měli zájem o fotky, neváhejte ji kontaktovat na e-mail barsvob@gmail.com)


IMG_9865

IMG_9931

IMG_9940

IMG_9918

IMG_9841

IMG_9954
slipons - Baťa
skirt, jacket - F&F
t-shirt, bag - Mango
sunnies - H&M
necklase - Mohito

7 comments :

 1. Mně se v této sukni moc líbíš a nepřijdeš mi malá nebo dokonce zkrácená :-) Naopak ti to prodlužuje nohy. Úsměv máš nádhený!

  ReplyDelete
 2. Skvělý! Já miluju hlavně to, jak píšeš :))

  ReplyDelete
 3. Eli, vždycky když se vidíme a ty se směješ, je poznat, že je to od srdce a z chutí a možná proto to i na fotkách působí takhle krásně ;) Mně na midi sukních štve jen to, že se tak strašně vysouvají nahoru :D

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 4. super fotky, super outfit, super okuliare!
  ľúbezná

  ReplyDelete
 5. Tvoje outfity sú skvelé, a úsmev ti len a len pristane <3
  Dijoun&Klaudi

  ReplyDelete
 6. Tak tato sukně je opravdová klasika :) Navíc tobě moc sluší !

  LENNY MALI .com

  ReplyDelete
 7. Boží úsměv a nádherné sluneční brýle!
  Celý outfit je krásně sladěný a moc se mi líbí! (: ♥
  THE KAWAII PLANET

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!