May 27, 2015

WHAT NOW

Od poslední zkoušky uběhnul už téměř týden. Ani mi to nepřijde. Dny  ubíhají sem a tam, momentálně relativně v poklidu, věnuju se především práci a pozvolna se připravuju na psaní poslední eseje semestru. Tentokrát se mi všechny svíčky na dortu jménem zkouškové podařily sfouknout docela rychle, až nečekaně. Větší zápřah to byl pro mě během roku, což se ale v závěru evidentně vyplatilo. Spousta práce je ale ještě přede mnou...jak čtu na každém druhém blogu, stejně jako nikdo nestíhám s dimplomkou (potažmo bakalářkou). Neodevzdávám ji samozřejmě letos, ale i tak jsem ve skluzu, což mě docela děsí. Na druhou stranu se těším na zítra a další zítra, co nového mi přinese. Protože - něco se chystá. Je to bomba, kulomet, ne, granát! A až to bouchne, tak se asi zblázním. Že vůbec nevíte, co to tady plácám? Nechci nic zakřiknout, takže víc zatím neprozradím. Každopádně, nadcházející léto by mohlo být po všech stránkách zlomové. A já se jdu modlit, ať to všechno vyjde. 
***
Dnes se můžete opět setkat s bílou košilí z Manga, ovšem tentokrát jsem ji využila k vrstvení. Vzhledem k jejímu velkému límci, na který jsem pěla ódy už naposledy, ho můžete jednoduše aplikovat jako doplněk (košilový límec místo náhrdelníku). Jak už jsem avizovala u prvního postu s těmito botky od NIKE, nepatřím mezi zapřísáhlé odpůrce kombinace sportovních botů s elegantním zbytkem outfitu. Tak si to pojďme pěkně naservírovat. Základ jsem udržela na uzdě v tmavých barvách, rozsvítila ho jen baby blue kabátkem a botami (a taky vlastní hlavou :-D).

Snad se počasí brzy vzpamatuje, kdo to viděl dávat na sebe tolik vrstev na konci května? :)

Vaše Eli
Untitled

Untitled

Untitled

Untitled

Untitled

Untitled

Untitled
shoes - NIKE
trousers, blouse, shirt - Mango outlet
coat - Sheinside
bag - Baťa

13 comments :

 1. Super je to a jsem tedy zvědavá co se chystá a hlavně ať ti to vyjde! :-* a gratuluji ke zkouškovému, mně naštěstí už taky chybí jen jedna a odevzdat jednu seminárku :-)

  ReplyDelete
 2. Moc hezkej outfit a celkově vizáž! :) Vypadáš jako twiggy.
  www.sarkazelena.blogspot.cz

  ReplyDelete
 3. Teda to jsi rychlík s těmi zkouškami, ale mě už taky čeká jenom jedna příští týden. A ještě dořešit bakalářku, to bude vtipné, když se mnou vedoucí nekomunikuje.. Ach jo. A teda taky jsem zvědavá, co chystáš na léto :)

  ReplyDelete
 4. Gratuluji k úspěšně složeným zkouškám, ten kabát je nadherny

  ReplyDelete
 5. Krásné fotky a máš úplně úžasný účes!:)
  Lovies 47
  GIVEAWAY

  ReplyDelete
 6. Jsi hrozně přirozeně krásná:) máš moc hezký usměv:)
  A ten kabátek má užasnou barvu!

  ReplyDelete
 7. Že už máš zkoušky za sebou, to ti vážně závidím. Mně to bude strašit ještě celý červen. JInak pěkný outfit. Ten kabátek má úžasnou barvu :)

  ReplyDelete
 8. Moc ti to sluší, ale asi bych k takové outfitu zvolila jinou obuv :))

  Life by Peggie

  ReplyDelete
 9. Moc pěkné, Eli. Ale já té nové módě tenisek asi taky nerozumím :(

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 10. ten kabátik je nádherný, tá farba nemá chyby! :)
  ľúbezná

  ReplyDelete
 11. ooo ty niky jsou úžasný! <3 a celkově se mi moc líbí ta kombinace a tobě to vážně sluší :)) baby blue a zrzavé vlasy, to jde skvěle k sobě!

  JULI JULI blog

  ReplyDelete
 12. Musím pochváliť Tvoj štýl, máš ho úžasný! :-)
  A držím palce, nech Ti vyjde všetko tak ako má.
  Katharine-fashionisbeautiful

  ReplyDelete
 13. slusi, krasna barva kabatu:)

  www.bridgeofmemories.blogspot.com

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!