June 28, 2015

NATURE

Ač mám velice ráda fotky vznikající v ruchu velkoměsta, čas od času člověk prostě potřebuje úplně vypnout. Nejlíp se mi nahazuje relax v přírodě, kde prostě široko daleko nikdo není a vy se můžete jen soustředit na západ slunce. Je to zatraceně uvolňující pocit, když nemusíte myslet prostě na nic. I když ne vždycky to úplně jde. Hrozně ráda bych na tom začala pracovat, na podobných "meditačních" a uvolňujících technikách, protože když člověk umí hodit věci za hlavu - všechno najednou vidí v novém světle a je k tomu ještě odpočatý.

Nejvíc jsem si to asi uvědomila při našem posledním pobytu v Beskydech, kdy jsme vyrazili na patnácti kilometrovou túru. Když člověk nepotká (až na pár dalších plazících se zoufalců) fakt nikoho, je neuvěřitelné, jak jej to dokáže zbavit všeho stresu! Nikdo vás nevidí, nikdo po vás nic nechce a vy si jen tak jdete, podle svého tempa.

Proto jsem vždycky ráda, když mohou vznikat i fotky jako ty dnešní. Dýchá z nich na mě taková správná pohoda, souznění s přírodou. Ne vždycky musíme utíkat na dovolené stovky kilometrů daleko, ale stačí si najít hezké místo, kam moc lidí nechodí. A můžeme začít meditovat :).

Zítra krásný start do nového týdne!
IMG_0237
photos by: Marek Topolář


IMG_0202

IMG_0115

IMG_0081

IMG_0016

IMG_0144

IMG_0255

IMG_0289

IMG_0284

IMG_9983

IMG_0310

IMG_0131

IMG_0351
shoes - Baťa
dress - unknown
denim jacket - Stradivarius

6 comments :

 1. Eli, zase skvělý fotky! A ten tvůj dnešní text mi úplně padl do noty, mám teď nějaký divný období, nad vším moc přemýšlím, mám pocit, že se můj život zastavil na nějakým mrtvým bodě, nic se neděje... Takže by se mi dost hodilo to pustit za hlavu a zrelaxovat se, pořádně. Ještě, jak jsem o víkendu viděla film Jíst, meditovat, milovat :)

  ReplyDelete
 2. Eli, fotky jsou nádherné a úplně ti rozumím. Byli jsme teď s prací na školení v přírodě a taky se mi to moc líbilo :) Přesně vím, o čem píšeš.

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. ty šaty jsem obdivovala už na insta a jsou prostě dokonalé! a světlo na těch fotkách <3 já jsem se naučila relaxovat při běhání mezi polem, lesem, v lese na borůvkách a vždy si užívám i závěrečnou relaxaci a meditaci na józe, člověk prostě musí umět vypnout :-)

  ReplyDelete
 4. Dokonalé fotky! Moc ti to sluší! Meditaci jsem v poslední době také přišla na kloub, hlavně před státnicemi :-) Je to fakt prima věc, člověk se díky tomu cítí krásně vyrovnaný :-)

  ReplyDelete
 5. Bože božeee miluju Tvé fotky, střih vlasů, styl..prostě všechno! Boží outfit♥

  ADEL'S FASHION LIFE

  ReplyDelete
 6. Bože božeee miluju Tvé fotky, střih vlasů, styl..prostě všechno! Boží outfit♥

  ADEL'S FASHION LIFE

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!