June 04, 2015

MAKRONKA, KTERÁ POHLADÍ PO DUŠI

Nejsu Pražák, říká jeden vtipný popisek triček ze Zootu. No a co? Jsem snad kvůli tomu méněcenná? Ne, dnes jsem se přesvědčila o opaku. Nezáleží na tom, odkud jste, ale KDO jste. Já jsem mladá, energická, empatická, kreativní, módou posedlá a tak trochu snílek. Stejně jako ona. Ne, vlastně je to ONA. ELLE. Přesně tak si ji představuji. 

S každou stránkou ji chcete víc a víc, působí plná síly, ale současně se do vás dokáze vcítit a přesně ví, co chcete a po čem toužíte. Časopis společně s vámi nepřestává snít, tak jako nepřestávám snít ani já po dnešku. Jedno z mých velkých osobních, profesních přání se totiž téměř naplnilo. Čeká mě sice ještě kus cesty, před kterou se teď cítím jako vymačkaný pomeranč bez špetky inspirace, ale - ve skrytu duše jsem připravená. 

Na konci vypjatého dne si tak tomu všemu zakousnu jednu milovanou makronku od PAULa s vůní Paříže. Zítra si dám další a zas a znova se nechám překvapit jejich nebeskou lehkostí. Tak jako mě překvapuje každý nadcházející den, jako mě překvapuje magazín ELLE a jako překvapuju sama sebe. 

2 comments :

  1. Krásně snový a pozitivně laděný článek! Ono totiž je krásné vidět, jak se naše sny stávají skutečností :-* Ať se Ti daří, a klidně až budeš příště v Praze, tak Tě moc ráda potkám :-)

    ReplyDelete
  2. Děkuji moc! :) :-* Tak to se příště musíme domluvit, snad se tam zase brzy podívám :)

    ReplyDelete

Thank you for all your comments!