July 27, 2015

SISTER'S LOVE

Občas si s sebou na "hostování" do postů beru svoji milovanou sestřičku Leničku :)) Bývaly i časy, kdy jsme se chtěly navzájem zabít, já jako starší z dvojice jsem se o ni neustále strachovala, dozorovala ji, ona mi jako puberťák nadávala, proč se musím chovat jako její matka :-D Z toho už jsme ale snad pomalu vyrostly a pěstujeme si mezi sebou vcelku vyvážený dospělácky-sesterský vztah. A máme se rády. Od toho sourozenci přeci jsou, no ne? :)  


Jaké vztahy máte se s těmi svými vy? 

***
A tak se spolu občas necháváme zvěčnit v nezapomenutelných okamžicích, dokud jsme krásné a ještě ne tak úplně staré (do těchto slov mi zrovna Lana Del Rey zpívá Will you still love me when I'm no longer young and beautiful a ještě více to umocňuje můj zážitek z fotek). Pak už snad nebude ani úplně vhodné pobíhat polosvlečené po lesích. Ve skrytu duše zase doufám, že nějaký rok to nikoho ještě nepohorší. Ono totiž i takové pobíhání v přírodě skrývá nepříjemné nástrahy, na které jsme ani tentorát nebyli připraveni. Ani my dvě, ani fotograf. 

IMG_0837
Photos: Marek Topolář


IMG_0866

Dřevěné molo u rybníka, to přímo vybízí si na něj vlézt a hezky zapózovat! Zaujalo nás jako první a tak jsem na něj naběhla a AKCE. Po pár snímcích jsme však evidentně rozrušili hejno vos, kterému se zábradlí zalíbilo asi stejně jako nám. Z jejich spárů jsem vyklouzla bez jediné újmy, za to Mara /fotograf/ schytal asi pět zásahů. Sebrali jsme naše vybavení hodné profesionálního štábu a utíkali jsme pryč, ale nechtěli jsme se vzdát. I přes Markovi napuchlé prsty jsme museli výlet do přírody zužitkovat naplno. Tak si prohlédněte výsledek a nasávejte letní atmosféru, kterou se nám přes pár šrámů a úleků přeci jen (snad) podařilo zachytit :). 

Vaše Eli /a Leni/ 

IMG_0677

IMG_0669

IMG_0582

IMG_0618

IMG_0507

IMG_0557

IMG_0736

IMG_0786

IMG_0759

IMG_0875

12 comments :

 1. Nádherné fotky. Máš krásný design blogu :) Obdivuji že jsi šla do takových krátkých vlasů :)
  http://assecondmoments.blogspot.cz

  ReplyDelete
 2. Opět krásné fotky! A štípance od vos teda nezávidím, já bych na místě omdlela, pětkrát to schytat... :(

  ReplyDelete
 3. Krásné fotky. Můžu se zeptat, kde je to foceno? Děkuji :) Hana

  ReplyDelete
 4. Fotky mají úžasnou atmosféru! Se ségrou vám to spolu moc sluší :)

  ReplyDelete
 5. Velice vydařené fotky. Moc vám to oběma sluší! Fotograf je hrdina.

  O vosách nechci ani slyšet. Píchla mne do ucha a ta nepředstavitelná bolest, fuj.

  ReplyDelete
 6. Ty fotky jsou krásný, oběma vám to tam moc sluší :) Já mám taky mladší sestru, taky brunetku a taky se jmenuje Lenka :D A máme se moc rády, i když jsme každá absolutně jiná :)

  ReplyDelete
 7. Děkujeme moc za krásné reakce! :) Je to foceno u rybníku u Dambořic, Hanko :) Nevím, jeslti jste místní nebo zda budete vědět, kde to je :)

  Luci, to je hezké, jaká shoda jmen :-D Moje ségra je taky jiná než já, myslím povahou..ale v něčem jsme zase stejné, třeba co se týče módy :-D

  ReplyDelete
 8. Moc děkuji :) Hana

  ReplyDelete
 9. Mám sestru-dvojče a i přesto, že se občas hádáme, nedám na ní dopustit a mám jí strašně moc ráda!
  btw moc pěkný blog

  ADEL'S FASHION LIFE

  ReplyDelete
 10. naozaj nádherné fotky, zboznujem to svetlo a obom vam to pristane :) ja mam o 13 rokov mladšiu sestru, tak som zvedava, aké to bude, keď príde do puberty :D

  ReplyDelete
 11. Opět krásné fotky <3 líbí se mi, že jste zvolily jen zdánlivě jednoduchá tílka a krásně spolu kontrastujete :-) Já mám mladšího bráchu, a i když se, i teď, občas hádáme, tak myslím, že náš vztah je super :-)

  ReplyDelete
 12. To večerní sluníčko je úžasné. Vypadáte obě jako z pohádky :) A vztah vám závidím. My se ségrou bohužel žádný nemáme :(

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!