August 12, 2015

BIRTHDAY MONTH

Dnes mám pro vás krátký narozeninový post! Druhého srpna jsem oslavila čtvrtstoletí a tak si snažím dělat tenhle měsíc prostě skvělým. Dík patří samozřejmě také mým nejbližším, kteří si pro mě přichystali krásné dárečky a připravili mi úžasnou oslavu - a právě bez nich by ani žádné narozeniny smysl vlastně neměly :)*

Koláž


Od mého milého jsem byla obdarována krásnou kytkou - i když řezané kytky podléhají rychlé zkáze (obzvláště v momentálních tropicky paranomálních vedrech), řadím se mezi ženy, které kytky rády dostávají :) Většinou si je nakonec usuším a dělají mi tak radost ještě celičký rok! "Bonusem" ke kytičce byla kniha Zmizelá, se kterou jsem celkem hnula a už jsem asi ve dvou třetinách - čte se totiž jedním dechem. Sice jsem viděla film jako první, ale knížka se dostává ještě více do samotných myslí hlavních hrdinů! A jaký k tomu ideální letní drink? Přece OMG gin :)

Pokud je tu někdo, kdo má rád kosmetiku, neměla bych se k tomu asi přiznávat. Ale...doteď jsem skoro na všechno líčení používala tak maximálně 3 štětce, fakt :-D Tak jsem si řekla, že když už jsem "tak stará", chtělo by to nějakou lepší výbavu. A rodina mi udělala radost těmito kráskami od Zoevy

Máte chuť někde zrelaxovat od parného léta? Paradoxně málokdo by tipnul, že vypravit se do SPA a saunového světa bude to pravé, ale naopak - já jsem si to maximálně užila! V resortu Infinit Maximus vás čekají i venkovní sauny, ochlazovací bazénky a když jste tam večer a vyjdou hvězdy, je to jako v pohádce :)

Koláž2

Momentálně mám trochu nedostatky, co se týče focení ouftitů. Všichni moji fotografové se nějak rozprchli nebo jsou indisponování. Tak aspoň zásobuju Instagram fotkami v zrcadle :)

Koláž3

Nejlepší mňam cup-caky od mojí sestřicky! Na to, že pekla bezlepkové úplně poprvé byly jednoduše výborné, spousta čokolády (to já ráda) a výborná mascarpone poleva. Udělala jich skvělých 25, no proč asi :) Prostě parádička, jsem z toho paf ještě teď :). Já jsem pro změnu hostům připravila jako dezert tapioca puding s jahodami, malinami a čokoládou. Zdravé, ale všichni včetně dětí se oblizovali, fakt :)

A teď už utíkám na autobus a jedu si užít tři dny vedra pro změnu v Praze! Tak se neupečte :)

Vaše Eli

4 comments :

 1. Jéé, dodatečně všechno nejkrásnější, Eliško! Ať pořád tak záříš jako tomu bylo do teď :) Cupcakes vypadají strašně roztomile a Zmizelou si chci přečíst!

  Life By Peggie

  ReplyDelete
 2. To s tou malinou nahoře mě trochu znervózňuje - asi budu muset urychleně najít něco sladkýho.. :)

  Janina

  ReplyDelete
 3. Tak to jsi měla to nejhezčí čtvrtstoletí, co si umím představit :) Ty štětce od Zoevy závidím, vypadají luxusně.

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!