September 16, 2015

FAUX BLACK

Dlouho jsem nepřidávala žádný new in, i když stará shopaholička se ve mě občas probudí (haha) - a nejen díky tomu tady máme jednu novinku přímo v akci. Při procházení výprodejů jsem už jako vždy myslela na nadcházející sezonu - a padly mi do oka tyhle koženkové (faux leather) nabírané kraťásky v H&M za 200,-

Je možné, že jsem doteď nevlastnila žádný černý univerzální spodek? Možná chyba, která však byla právě napravena :). Jsou sice jednoduché a černé, ale na druhou stranu koženkový materiál každý outfit příjemně ozvláštní. Já na něj sázím, i když si zrovna nechci hrát na dominu, že jo. Nabíraný materiál je podle mě taková malá kamufláž, protože to z těchto kraťasů dělá něco jako kraťaso-sukni (hmm, asi něco jako kalhotová sukně v krátké verzi?). 

Navíc sahají až do pasu, takže ideální na podzim. Tentokrát jsem je zkombinovala s crop mikinou (v pracovním názvu jí říkám mrkvička) a raději přes ni ještě přehodila cardigan - dneska nikdy nevíte, co to počasí udělá. Už se těším na další kombinace a vy se určitě těšte taky! Myslím, že je tady nevidíte naposled :). 

Vaše Eli

Untitled
photos: my sister

Outfit

Untitled

Untitled

Untitled

Untitled

Untitled
shoes - Baťa
shorts - H&M 
blouse - H&M 
cardigan - Mango outlet
bag - Mango
watch - Casio
sunnies - H&M 

6 comments :

 1. Člověk by řekl, že k tobě oranžová barva vzhledem k barvě vlasů moc nepůjde, ale opak je pravdou! Příjemný outfit, Eli :) Šortky byly teda skvělej kup.

  ReplyDelete
 2. Ty šortky jsou super, hrozně ti to sluší Eliško :)

  ReplyDelete
 3. Moc se mi líbí barevná kombinace:) Super! www.kristynablog.com

  ReplyDelete
 4. Bože, mne sa tak veľmi páči ten top k tvojim vlasom.. Naozaj to vyzerá úchvatne :)

  Bari Bircak

  ReplyDelete
 5. Jé, tak tyhle kraťasy jsem si před týdnem koupila taky (to nepotěší, co? :D) a jsem z nich nadšená, plánuji s nimi kombinace ve stylu "parisian chic", je fakt, že když jsou z koženky, tak to ozvláštní každý outfit, ale zároveň nejsou nijak výstřední. Ještě dodám-moc ti to sekne ;)!

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!