December 08, 2015

AQUALAND MORAVIA: NEW YEAR IN JUNGLE

Už jste přemýšleli, jak budete trávit letošního Silvestra? Nevím, jestli tuto otázku pokládám příliš brzo nebo naopak už pozdě, ale já tohle každoroční dilema řeším od začátku prosince.  Pro ty, kdo nemají zimu v oblibě tak jako já, pronájem chaty a výlet na hory s lyžovačkou nepřipadá v úvahu. S koncem roku se u mě dostavuje spíš hlad po létě a odpočítávání chladných mlhavých rán rozhodně neubývá. 

Zimu nemám ráda, ale co na ní zbožňuju, je možnost vyrazit do sauny a wellness. Pořádně si nechat prohřát tělo, zajít si na masáž a uvolnit se. Vstoupit do nového roku přesně takhle, to by rozhodně nebyl špatný začátek. A ač to někomu může přijít nepravděpodobné, ono to opravdu jde! V akvaparku Aquland Moravia v Pasohlávkách se bude letos odehrávat Silvestrovská noc, kde si každý bude moct vychutnat speciální menu podle vlastního výběru a hlavně bude mít od 18:30 až do 23 hodin v rámci vstupenky neomezený vstup do wellness Forum Romanum. Máte na výběr nejen z velkého množství saun, ale také bude v provozu venkovní bazén s výhledem na Pálavu, což může být na Silvestra opravdu zajímavý zážitek. Samozřejmě ukončením provozu zóny wellness celý večer nekončí, areál je otevřený až do tří do rána. 

Celá tahle noc se nese ve stylu džungle, takže po nějaké zimě ani památky. V provozu budou samozřejmě i veškeré tobogány, takže pokud vyrazíte s partou kamarádů, celá noc se může proměnit v hodně zábavný večer. K tomu nebudou chybět ani DJ nebo barmanská show. 

Tento typ oslav konce roku mě současně přivedl k myšlence, že při takové party ani nemusíte moc řešit, v čem vyrazíte. Sauny jsou většinou označené jako bezplavkové zóny, takže vám bohatě vystačí prostěradlo a ručník. Ale pokud bych se chtěla vydat na tobogán, to by rozhodně vyžadovalo pořádné plavky. Proto jsem pátrala v online obchodech, jestli se dají přes zimu plavky vůbec sehnat a bingo! Už dlouho mě lákají ty jednodílné a kde jinde a lépe je využít, než při silvestrovské jízdě na tobogánu. Tak koukněte na můj výběr! 

Plavky1
source: www.hm.com, www.lindex.com
Plavky2
source: www.zoot.cz, www.hm.com


Do komentářů mi dejte vědět, co plánujete na Silvestra vy! :)

2 comments :

  1. To zní jako dobrá akce :) a výběr plavek je super:)
    One blondie life

    ReplyDelete
  2. Ty druhé mám, tedy jen ten stejný střih z HMka a hned bych si koupila i tento design, jak jsou skvělé.

    ReplyDelete

Thank you for all your comments!