December 06, 2015

BURN OUT

Moje blogovací prázdniny jsou konečně u konce! Občas přijdou chvíle, kdy si prostě musíte dát oraz a nejde to jinak. Po tom, co jsem se přestěhovala, zažila jsem další z paradoxů ve svém životě, které bych přidala na seznam s kolonkou "vyhoření". Pocítila jsem ho doteď dvakrát a nemyslela jsem si, že se k němu přidá i tento moment. Ale je to tak a ten poslední měsíc už zpátky nevezmu (a vlastně ani nechci).  

Těmi dalšími dvěma okamžiky byla maturita a státnice na bakaláři. Celou tu dobu, co  jsem šla k cíli (ať už u maturity, státnic nebo stěhování se) jsem se těšila jako dítě až to všechno bude konečně za mnou, všechen stres opadne a hlavně: JÁ BUDU MOCT DĚLAT TOLIK JINÝCH VĚCÍ! Opak byl ale zatím vždycky pravdou. Jakmile protrhnu cílovou pásku, nic se nestane. A právě naopak. Konečně si užívám čas nedělat nic a prokrastinace jede na stopadesát procent. Fakt naivní představy o tom, jak začnu běhat, hrát na kytaru, lakovat si nehty, vyrábět DIY doplňky, ne, ne, ne. Stejně jsem dopadla i teď. Několik měsíců, kdy jsem se těšila na stěhování a na okamžik, kdy se začnu naplno věnovat tolika novým věcem, se proměnil v úlevu a satisfakci z odvedené práce (a že jí nebylo úplně málo). Já teď mohla jen sedět a užívat si ten pocit "fakt jsme to zvládli.". A z toho zadostiučení jsem čerpala poslední měsíc a neměla jsem chuť ze sebe vydávat cokoliv navíc.   

Ale donekonečna z toho pocitu brát samozřejmě nejde, to sama dobře vím. Euforie pomalu opadává a já chci začít být opět produktivní :). Protože to mě vždycky žene kupředu! Blog mi přináší radost a tak doufám, že mě vezmete zpátky a tohle moje malé "vyhoření" mi odpustíte :) A jestli jste něco podobného už taky zažili, budu ráda, když mi to napíšete!

***
Nakonec něco málo k outfitu. Ten je složený z mých oblíbených podzimních barev, o burgundy odstínu toho bylo napsáno už tolik, že asi nemá smysl to dál rozebírat. Mám nové botičky z Mohita a kabátek ze Zootu, který je naprosto minimalistický a taky proto ho zbožňuju! Veškerou jednoduchost doplnily jen soví náušničky.

Tak snad se vám outfit bude líbit a já vám přeji krásnou druhou adventní neděli! 

Untitled

photos: my sister

Untitled

Untitled

Untitled

Untitled

Untitled

Untitled
shoes - Mohito
jeans - F&F
turtleneck - F&F
coat - Zoot
bag - Mango
scarf - H&M

8 comments :

 1. Nádherný outfit. Klasika, ale vždy to má niečo do seba. Vyzeráš výborne! :)

  Bari Bircak

  ReplyDelete
 2. Jak já ti rozumím. Můj poslední cíl byla dovolená v Jižní Americe a hrozně jsem se těšila, jak o tom napíšu článek. Akorát že dovolená byla tak náročná a hned jsme naskočili zpět do rozjetého vlaku, takže práce, povinnosti, rekonstukce baráku atd., že i teď, když mám chvíli čas, tak nejsem schopná napsat nic a jenom čerpám síly...Závidím ti, že jsi se už zvládla vrátit zpět :)

  ReplyDelete
 3. Tak to jsem ráda, že sis nedala doživotní pauzu a byl to jen takový "záblesk" :D ;). Ty boty mají moc hezkou barvu a líbí se mi, jak jsou naleštěné, musí být paráda v nich chodit :D.
  Přeji hodně sil a více energie :).

  ReplyDelete
 4. Elii, ty boty jsou úplně boží!!! <3 a celkově hrozně příjemná kombinace, která ti fakt sekne ;) <3

  ReplyDelete
 5. Skvělý outfit! Perfektně sladěný a hlavně se mi líbí, jak je světlý! :) A ty boty, ach... :))

  ReplyDelete
 6. Eli, jsi úžasná! Krásný outfit!

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 7. Páni, moc ti to sluší! Ty botky jsou skvělé a ten rolák? letos jsem se do téhle věcičky totálně zamilovala♥

  Adel z adeljulisova.blogspot.cz
  Jak se dostat do vánoční nálady?❄

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!