January 16, 2016

MISS GREY

Jakmile mám pořádnej kopr ze psaní závěrečné seminárky, jak lépe prokrastinovat než se jít vyblbnout na blog! Samozřejmě k vám budu upřímná - úvodu tohoto večera předcházelo několik předstupňů. Nejdříve několik jídelních fází, pak fáze nucení se - aneb makej nebo to do pondělí nestihneš, následně jsem dokonce chtěla úplně rezignovat a pustit si film, ale nakonec jsem si řekla, že aspoň konečně zveřejním tyhle fotky. Ať žije KOPR!

Že jsem v poslední době dost blázen do šedé barvy, to už jsem asi někdy zmiňovala (nebo ne?). Každopádně, dnes to vidíte černé na bílém, či šedé na šedém. Šála, rukavice, čepka, kabelka se u mě sešly během posledních dvou sezon. Spontánní nákupy a magická šedá mě prostě táhne k sobě. Jestli byla bílá moje letní láska, tak tou zimní bude její "zašlá" kamarádka :-D.
***
Hlavní dominantou tohoto outfitu je pak kostkovaný kabát, který jsem koupila vloni ve výprodejích v Reservedu. Od klasických kostkovaných košilí jsem už před nějakou dobou upustila, ale tenhle kabát mě stále baví. Vyhovuje mi jeho střih, velké přední kapsy a hlavně je v něm taky super teplo! Což se v zimě docela hodí, ehm. Vzhledem k tomu, že momentálně mám většinu kousků ve skříni nejen úplně jednoduchých střihů, ale navíc i jednobarevných, vzor v podobě kostky nabízí super oživení. Mimochodem můžete vidět taky moje nový džíny, který jsem sehnala ve Stradivariu za 449,- (funny story o jejich koupi v minulém NEW IN článku).

Kdybyste měli chuť taky oživit šatník nějakou tou kostkou, dole jsem vám hodila pár tipů, na které jsem zrovna narazila (slevy, slevy, slevy, tak mrkněte!).

Mějte se krásně!

Vaše Eli

DSC_0425
photos: my sister

outfit_kolaz

DSC_0471

DSC_0456

DSC_0439

DSC_0427
shoes - Baťa
jeans- Stradivarius
turtleneck - Mango
bag - Mango
coat - Reserved
scarf - Mango
cap - Mohito
glove - Mohito

Inspiration

5 comments :

 1. Sluší ti to, šála krásná a kabelka <3 A ta tvoje barva vlasů!

  www.ketyland.blogspot.cz

  ReplyDelete
 2. Moc ti to sluší, Eli :)

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Wow, tvoje vlasy sú neskutočné :) Pristane ti to.

  http://lamodaeanarchia.blogspot.sk/

  ReplyDelete
 4. Moc krásný klobouček, Eliško! A ty tvoje vlasy jsou prostě parádní!

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!