January 24, 2016

PARTY JUMPSUIT

Aby nebylo nedělní odpoledně nuda, rozhodla jsem čarovat s trochou inspirace! Já ji momentálně čerpám hlavně prostřednictvím Pinterestu, a to nejen, co se týče módy, ale třeba i vybavování bytu. Je super, když člověk může prostřednictvím hezkých obrázků snít, rozvíjet svoji představivost, ale ještě lepší je, když to může skutečně realizovat :) U bydlení to bývá někdy trošku finančně náročnější, ale hezky se obléct zase taková fuška být nemusí.

Jako každý rok je tu plesová sezona a s společně s ní výběr krásného a okouzlujícího outfitu! Šaty už mě asi začaly trošku nudit a tak to u mě letos vyhrál overal, ve kterém příští týden vyrazím. Já zvolila černý, prošívaný zlatými a stříbrnými nitkami, na úzkých ramínkách s délkou pod kolena, k tomu nazuju černé lodičky s páskem kolem kotníku. Předpokládám, že se na blogu tyhle kousky ještě objeví! Zatím přicházím alespoň s touhle mood board a kdo outfit zatím vybraný nemáte, rozhodně o overalu zauvažujte. Pokud jste vášnivé tanečnice, jistě oceníte, že vám nikde nic "náhodou" nevykoukne :-) A jestli si se svým vyvoleným nechcete hrát na Popelku, volte boty pevně kolem nožky místo klasických lodiček. 

Tak to je pro dnešek všechno a vidíme se na parketu!

Krásnou neděli přeje

Vaše Eli 

Jumpsuit Party

3 comments :

 1. Overal je skvělý! Také jeden mám. Na klasický ples se nehodí, ale kde se v dnešní době takový koná, že? Maximálně na úvod zahrají jeden valčík a pak už je to divočina :-)
  Tudíž na ty běžné je rozhodně možné v takovém overalu vyrazit. Ideální je na večírek. Tam budeš v overalu rozhodně hvězdou večera! Těším se na fotky.

  ReplyDelete
 2. Ano, samozřejmě nemyslím klasický ples (jako například v Opeře), ale takové ty školní plesy, večírky! Určitě ne nic oficiálního, kde je daný dress code v podobě dlouhé róby :)

  ReplyDelete
 3. Mám chuť jít někam do společnosti. Rozhodně jsem pro overaly, jsou podle mého daleko rafinovanější než šaty ;).

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!