April 16, 2016

GO AND SWIM!

Kdo se těší na léto? Jááá jo. Jasně, jaro sotva začalo a já už otravuju s létem. Zřejmě to má na svědomí především to, že jsem nemocná. Celé dny prospím a antibiotika mě neopustí minimálně ještě dalších 8 dní. O tom, co mě potkalo a co se mnou je, se možná rozpovídám v příštím článku :). Dneska se pojďme radovat z léta!

Léto nás vlastně pronásleduje už od ledna, kdy si všichni začnou dávat předsevzetí, jak na sobě začnou poctivě makat. Oficiálně tuto snahu balíme do frází, jakože chceme být zdravější, cítit se lépe, ale kdo by nechtěl vypadat v plavkách dobře, že jo? Bereme to jako takový bonus, kterej z poctivé dřiny nakonec vyplyne :)

Jak jsem tak brouzdala, zjistila jsem, že se do letošní kolekce plavek promítly 3 trendy, které můžeme najít i v konfekcích. 

Které to jsou? Click -->>

Plavky2016
sources: ASOS, lascana-shop, forever21

1) Fringes. Fringes nebo-li třásně. Nejenže nás oblokupují od loňska doslova všude - nevyhly se jim bundy, kabelky, boty, třepotat se budou i na plavkách. Tento trend se hodí dle mého hlavně pro menší poprsí. Pokud ho tedy potřebujete zvýraznit, neváhejte :)

2) Sněrování. Asi už všichni viděli šněrování na bodyčkách, které zaplavilo všechny sociální sítě u všech trendy-fashion-slečen. Tak teď si v podstatě takové body můžete pořídit i do vody. V tomto případě je dle mého zase dobré mít ve výstřihu alespoň střední ženské zbraně :)

3) Transparentní materiály. Na jednodílných plavkách mi použití tohoto druhu materiálu přijde hodně rafinované. Namísto klasických průstřihů, které už známe z dřívějška, černá průsvitná látka. Tak trochu provokativní :) Každopádně se mi moc líbí i barevná kombinace. 

Při svém aktuálním stavu jsem si uvědomila, že tím ležením na sobě asi moc nezapracuju :-D Pokud se tedy v létě chci promenovat v plavkách, hned po zotavení musím zjednat řádnou nápravu! Takže všem cvičícím držím palce, vidíme se u bazénu :))

Krásný víkend!

Vaše Eli

3 comments :

  1. Beru trasne, hodne trasni, at tam aspon jako neco je. Ta transparentni latka je taky supr.

    ReplyDelete
  2. Keďže som si posledné roky (už sú to roky?!) neistá svojou postavou, radšej vsádzam na celé plavky. Nepáčia sa mi názory, že celé plavky sú iba pre staré ženy. O týždeň (a jeden deň) oslávim 19 rokov a myslím si, že na celých plavkách nie je nič zlé. Samozrejme, keď majú určitý vzor, farbu a strih môžu pôsobiť "starecky", ale pokiaľ zvolím svieže a "in" plavky, nič nepokazím. Veľmi sa mi páčia tie plavky so šnúrovaním. Myslím si, že nebudem dlho rozmýšľať ak niekde v obchode nájdem taký kúsok :) Ďakujem za inšpiráciu.

    http://ivanxna.blogspot.sk/

    ReplyDelete

Thank you for all your comments!