April 02, 2016

HAPPY GIRL WITH HAPPY SOCKS

Dneska je to počasí naprosto luxusní! Vyhlašuju válku sezení na zadku a hurá ven. Ještě předtím jsem se ale rozhodla s vámi podělit o fotky už z minulého víkendu, kdy jsme u nás vyrazili na koštování vín. Mezitím nemohlo chybět ani malé občerstvení, dala jsem si naked burgr s hranolkama smaženýma na arašídovém oleji. Mňamka! Ano, i na vesnici o dva a půl tisíci obyvatel už se dá dobře najíst! A když někdo vede podnik dobrým směrem, tak si to podle mě rozhodně zaslouží podporu. V Twisteru se totiž rozhodně snaží :) 

Užívám si ještě (snad už poslední dny!) kdy se dají nosit roláky. A protože jsem holka většinou promzlá až na kost, zkombinovala jsem ho se svým oblíbeným minimalistickým velbloudím kabátkem ze Zootu. Co je u mě ale poslední novinka jsou tyhle supr ponožky od Happy Socks, který jsem, pozor, vyhrála! U Aničky Stránské na Insta běžela soutěž, které jsem se jen tak random zúčastnila. A teď mám tenhle krásnej pár ponožek. Si řeknete ponožky, taková blbůstka, ale mě udělaly fakt radost. Navíc jsou výrazný, takže pokud chcete úplně jednouchej outfit něčím ozvláštnit, jsou to zrovna tyhle krásky, který se vám náramně hodí. Aničce tedy ještě jednou velký díky!

A vám doufám, že se outfit taky líbí! 

V každém případě mi dejte vědět do komentářů. A užívejte krásné dny. 

Vaše Eli

DSC_0758
photos: my sister

koláž

DSC_0816

DSC_0740

DSC_0723

DSC_0751

DSC_0807
Shoes - Baťa
Socks - Happy Socks
Trousers - C&A
Turtleneck - Mango
Coat - Zoot
Bag - Baťa

6 comments :

 1. Jé tak tys je vyhrála, paráda :) Ponožky jsou náhodou úplně super doplněk, miluju, když jdou vidět a doplňují outfit.

  ReplyDelete
 2. Jsem ráda, že i na malých městech se už ta úroveň stravovacích zařízení zvedá ;) Jinak ti to zase sluší. Jsi prostě úžasná stylistka!

  http://www.obycejny-blog.blogspot.com

  ReplyDelete
 3. Super, gratuluju k výhřě, ponožky jsou vážně super! :) Stejně tak celý tvůj outfit :)


  Another Dominika

  ReplyDelete
 4. ou, naked burger zní tak...dobře! :D A tobě to zase moc sekne (jak jinak), ty ponožky jsou trešnička na dortu.

  ReplyDelete
 5. mám radost, že se ti líbí! :)) moc ti sluší a i zbytek outfitu je super!

  ReplyDelete

Thank you for all your comments!